Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sensonette 75 tablettáról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sensonette 75 tablettáról vélemények? Mellékhatás? Mennyibe kerül kb?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Gugli. Doki. Betegtájékoztató.
2009. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
gugli-n semmi, doki felejtős, betegtájekoztato meg nincs, mert meg nem vettem, ha megkérdeztem, hogy mennyi az ára és vettem volna már akkor talán tudnám nem? egyáltalán minek válaszolsz, ha semmi köze a témához.
2009. okt. 20. 11:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy biztonságos gyógyszer, mert a harmadik generációs fogamzásgátlók közé tartozik. Egy generikum, vagyis eredeti gyógyszert másoltak le, ami megfelelő. Melléhatása elég kevés, enyhe testsúlynövekedés, esetleges hangulatingadozás, libidócsökkenés, ritkán trombózis léphet fel. Ára 1 havi 1670 ft, három havi 3900 ft, de ez változhat gyógyszertáranként (gyógyszerész)
2009. okt. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Megkérdezhetem, hogy a doki miért felejtős?
2009. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az szerintem az én dolgom. Az oldal azért van, hogy kérdezzünk, nem azért, hogy "oltogassunk". Előző válaszolónak pedig köszönöm. Elsőnek: másfelől nem értem a hozzáállásod, nem olyan kérdést tettem fel, amit naponta 1000-en kérdeznek meg, és gugliztam előtte, csak nem találtam semmit.
2009. okt. 20. 16:56
 6/10 anonim ***** válasza:
De, pontosan olyan kérdést tettél fel, amit naponta 1000x feltesznek. Csak ma, konkrétan eddig 6-ot láttam és akkor még ott vannak azok is, amiket nem láttam.
2009. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Érdekes, beírtam ide a keresőbe, hogy sensonette és nem dobott ki semmit. Lehet, hogy a téma ugyan az (fogamzásgátló mellékhatás egyéb), de gyógyszer és gyógyszer között van igen nagy különbség. Írd csak be nyugodtan ezt a szót, 3 találat lesz, egy az enyém, egy, hogy hogyan kell áttérni másik tablettára, meg egy ugyanolyan kérdés (vagyis ugyanarról a tablettáról), ami az enyém és utánam x órával tették fel. Ott tessék kopogtatni....
2009. okt. 20. 21:46
 8/10 anonim ***** válasza:

SZia,

most néztem utána (betegtájékoztató)

3000-4000 ft közti ár a 3 havi adagra

hatóanyagai és azok mennyisége tényleg a lindinette20-szal megegyezik (csak az dupla annyiba kerül).

egyéb durva mellékhatások tényleg nem igazán vannak felsorakoztatva, az általánosak, amiket mindenhova írnak: már egy válaszoló beírta.

barátnőm, és húgom szedi a lindyt, és nem panaszkodnak, tehát ha én elkezdek szedni akkor és is emellett szavazok, csak sensonette-t fogom kérni amikor kiváltom, mert ugyanaz, és az ár meg nem mindegy.

2009. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
énis sensonette-t szedek, most kezdtem el a második levelet.. semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam eddig. nekem pl 4600 ft-ba került.
2010. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sensonette 75 / 30 mikrogramm tabletta 3x21 bontatlanul eladó! ( 3900 Ft + postaköltség) Érd.: caurage@freemail.hu
2010. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!