Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kell feliratni fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell feliratni fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el fogamzásgátlót szedni, elmentem nőgyógyászhoz, megvizsgált, felírta. Az kérdésem, hogy legközelebb, hogy kell feliratni? El kell megint menni a nőgyógyászhoz, csak azért hogy felírja 2 perc alatt a gyógyszert? Vagy ez hogy működik?

2013. júl. 17. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, el kell menned. Ilyenkor általában nem kér pénzt, vagy jóval kevesebbet, mint mikor vizsgálat is van.
2013. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elviszed a papírt a háziorvoshoz,amivel igazolod hogy neked azt felírták,ezután gond nélkül felírja 3 havonta a háziorvosod!
2013. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem annyi h bemegyek a nőgyógyász rendelési ideje előtt, megvárom h kikukkantson az aszisztens és szólok neki aztán már kapom is. Viszont évente egyszer menj el azért vizsgálatra is.
2013. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!