Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy teherbe estem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Ma feküdtem le először a barátommal, szűz voltam. Előtte persze játszott már minden. Viszont nem védekeztünk. Az egész csupán pár perc volt, nem élvezett el belém, még előváladék sem volt elmondása szerint. A havimnál ez a 28.nap, hogy megjöjjön, szóval időszerű. Lehetséges, hogy lesz belőle valami? Létszíves ne ijesztgessetek, valódi tapasztalatokból kérek választ. Lecseszni sem kell, már megkaptam nem egyfelől. Előre is köszönöm a választ.

2013. júl. 18. 01:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Aztán végül kiderült, hogy nemcsak hogy volt, de el is ment, csak azt én ugye már nem láttam. Akkor már nem volt bennem. De kitudja. Ettől azért megijedtem, mert akkor még felette voltam szinte pár centire. Meg már azelőtt is volt előváladéka, hogy betette volna.

De már megnyugodtam, vettem be gyógyszert rá. :)

2013. júl. 18. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!