Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megint, több mint 2hete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint, több mint 2hete késik. Amióta együtt voltam a volt barátommal kétszer rendesen megjött. Amikor ezelőtt késett több mint 3hetet, voltam dokinál, nem talált semmit. Akkor? Terhes nem lehetek, mivel védekeztünk és utána már 2szer is megjött!?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
valószínű hogy nem vagy terhes de csinálj egy tesztet mielőtt riasztod a dokit, ciki lenne ha ő mondaná meg hogy több hónapos terhes vagy.
2009. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

akkor most mi a kérdés? -Terhes nem lehetsz, ahogy írtad- és már volt a "megint"-ből ítélve h ennyit késett. Akkor mi a para tárgya?!

Nyugi, meg fog jönni.

2009. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valszeg nem vagy terhes, de - bár nem tudom hány éves vagy , ha szeretnél később gyereket, nem ártana megnézetni, mitől nem menstruálsz rendesen. Kevés sárgatesthormon stb........ kihathatnak a későbbiekre. Ne akkor derüljön ki, hogy baj van, amikor már éppen a családalapításon ügyködsz.

(saját tapasztalat: rendszertelen korábbi menszesz, majd később többszöri vetélések....)

2009. okt. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
CSatlakozom előttem szólókhoz. És még: nekem volt, hogy azon stresszeltem, megjön-e, és két hetet késett. nem egyszer. Pedig akkor okom sem volt stresszelni mert felelősségteljes voltam:) Csak simán féltem, hogy mi van, ha kiszakadt a gumi, nem vettem észre, stb... Ne aggódj, de egy teszt nem árt.
2009. okt. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már úgyis orvosnál voltál miért nem írattál fogamzásgátlót? Addig használj óvszert.
2009. okt. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma vettem egy tesztet,negatív lett. Köszi a válaszokat
2009. okt. 24. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!