Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha lehet hogy ondós volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lehet hogy ondós volt a fiú keze, és úgy ujjazott meg, de vettem be tabit rá a másnapra, akkor mennyi az esély arra hogy teherbe estem? Vagy alapból be se kellett volna vennem? A gyógyszer neve escapelle.

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogamzás gátló szedése esetén az esély arra hogy a hölgy teherbe esik: 0,5-1%. De a barátod igazán moshatott volna kezet! Akkor még kisebb lenne az esély a terhessége vagy egyenesen 0!
2013. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Esemény utáni tablettával minimális az esély.


Az a baj ezzel, hogy majd jövő hónapban, amikor tényleg baj lesz, mert kiszakad mondjuk az óvszer, és el is élvez benned, akkor meg majd csak pisloghattok, mert már nem vehetsz be esemény utánit. Ezzel persze nem azt mondom, hogy nem kellett volna bevenned, hanem azt, hogy oda kéne figyelni, hogy mit csináltok.

2013. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szűz vagyok még,ez volt az első alkalom:)

De a fiú,nem tudja,hogy elment-e..Nagyon félek,még így is hogy bevettem a gyógyszert,és a szűzességem elvesztését se mostanra tervezem,ezek után.

2013. júl. 22. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasznos dolog ez az esemény utáni tabletta ,de azért nem kéne feleslegesen sokkolni a szervezeted ilyennel... Ez arra való ha TÉNYLEG baleset történik, rossz az óvszer vagy bármi. Nem arra hogy bekapkodd minden szirre-szarra már bocsi... Oda kéne figyelni, a szex-szel pedig még várj, nem vagy elég érett hozzá a fentiek alapján.
2013. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tájékoztatásul közölném, hogy hormonbomba tablettákat nem szokás úgy enni, mint az m&m-t.
2013. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most vettem be elsőnek,mert kétségbe estem.

De többet nem fog előfordulni,azt garantálhatom.

2013. júl. 22. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Uramisten. Erre bevenni?! Mégis minek? Most majd örülhetsz, hogy majd menstruálsz 2 hetente, aztán 3 hónapig nem is fog megjönni. Csak, mert ennyi hormont tartalmaz az a sz*r. ;)

Kiszakad az óvszer, elkapott a hév és megtörtént a védekezés nélküli AKTUS, beveszi a hölgyike, akkor oké. De erre mégis minek? Nagyon buta és tájékozatlan vagy...

2013. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!