Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nincs baj? Ez lehetett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nincs baj? Ez lehetett a felfázástól is (nem pedig más miatt) ugye? Remélem nincs baj. Légyszi nyugtassatok meg!

Figyelt kérdés
A párommal pár hónapja élünk szexuális életet és persze védekezünk (óvszerrel) Minden hónapban rendesen időben megjött eddig, de úgy érzékeltem hogy az utóbbi háromban egy kicsivel kevesebb volt. (Szóval azt se mondanám, hogy túl kevés, de mégse annyi amennyi szokott)Sőt az előző hónapban a harmadik nap után úgy tűnt, hogy elmúlik, de aztán még 3 napig tartott.
2009. okt. 21. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek alapján nincs probléma. Minden teljesen normális.
2009. okt. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szakadt ki az óvszer, és elsülés után sem dugta vissza a spermás péniszét, stb. , akkor biztosan nem lehetsz terhes.

De jobb félni, mint megijedni.

2009. okt. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves és megnyugtató válaszokat! Igazatok van, jobb félni, mint megijedni...egyébként hétfőn kell megjönnie és érzem is az előjeleit, csak annyira parás vagyok...de remélem rendesen megjön...Írhattok még! :)
2009. okt. 21. 23:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerinetm nem kell aggódnod, ez teljesen normális. Akkor lehet baj, ha a mensi ugyan megjön de 3 napnál rövidebb ideig tart, és akkor is nagyon gyenge a vérzés.
2009. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az attol fugg h h hasznaltatok az ovszert. mivel, hallottam olyanrol is h ugy kezdtek h ovszer nelkul, és később huztak fel. az ugy semmit nem er, es teherbe lehet seni. sztem te nem vagy az. minden esetre csinalj egy tesztet.
2009. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nincs mitől paráznod, minden rendben van. Írtad hogy pár hónapja éltek szexuális életet, biztos a hormonjaid "felborultak" a szextől. Nem kell aggódnod. Nincs baj.
2009. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Óvszert nem csak a végén használunk...sőt általában mielőtt elmenne ki is veszi...(Tudom hülyeség)de látjátok én még így is parázok...jah és szeptemberben államvizsgáztam...elég nagy stressz volt miatta... még egyszer köszi, és légyszi azért még írjatok!
2009. okt. 21. 23:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nincs para. Nekem pl államvizsgakor kimaradt 1 teljes hónap. A stressz sok mindenben bekavar. Ha nem szakadt ki, nem csúszott le, időben felvettétek és spermás ujjal se környékezte a puncidat, akkor nem lehet gond.
2009. okt. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!