Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Korhatáros az óvszer vásárlása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korhatáros az óvszer vásárlása?

Figyelt kérdés

Láttam itt pár régebbi kérdést,ahol 16-17 évesen is elkérték a személyit. Most komolyan,ez normális dolog?

Értem én,hogy nem kell 13-14 évesen szexelni,de akkor majd fizetik az abortuszt?



2013. júl. 25. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom mindenki vehet óvszert kortól függetlenül
2013. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2013. júl. 25. 09:29
 3/8 anonim ***** válasza:
nincs ilyen,hogy korhatár ha csak nem 12 éves vagy mert mi egyszer hülyeségből vettünk kiskoromban és akkor tényleg megkérdezték,hogy minek kell.
2013. júl. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de 15 évesen már csak nem kérik el
2013. júl. 25. 09:34
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Az óvszer nem "korhatáros", de síkosítót, péniszgyűrűt, vibrátort tényleg nem vehetsz!


Van egy törvény, ami szerint szexuális segédeszközt nem lehet 18 év alattinak eladni.

Az óvszer az egyedüli kivétel, mert fogamzásgátlási célt szolgál.


Viszont nagyon sokan rosszul értelmezik a törvényt, és óvszert sem akarnak fiatalnak kiadni.

Ilyen esetben hivatkozol a törvényre, kéred a vásárlók könyvék vagy csendben átmégy egy értelmesebb boltba.

2013. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az eladónak nincs joga személyit kérni egy olyan terméknél aminek a vásárlása nincsen kortól függően korlátozva. Jelenleg a boltokban ez már csak az alkoholra igaz hogy 18 év alatt nem adható ki, mivel cigit már trafikokban árulnak, és oda már be sem mehet kiskorú. Az óvszer nem ilyen, máskülönben nem lennének óvszerautomaták sem.
2013. júl. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ötös jól mondja. Múltkor volt is belőle balhé, hogy az óvszerhez is elkérték a személyit. Ilyenkor el kell kérni a panaszkönyvet - azonnal odaadják személyi nélkül is.
2013. júl. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

óvszert vehet akár ki, viszont a síkosító, gyűrűt, stb. nem lehet venni 18 alatt.

Egy pénztáros vagyok.

2013. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!