Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt az óvszer az oldalán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt az óvszer az oldalán, de szerencsére észre vettem és nem mentem el benne. Szerintetek mennyi esély van arra, hogy terhes legyen? Ne szídjatok kérlek, rendszeresen sexelünk és védekezünk, de most először szakadt ki.

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A kiszakadt óvszerért nem foglak szidni, mert önhibádon kívül megeshet az ilyen. Hát figyelj, minimális esélyetek van rá. Biztos ír majd ide valami okostóni, hogy nyugi, nem lehet terhes a lány, de megsúgom, hogy tapasztalatból beszélek... :( Én a lány helyében feliratnék egy 72 órásat, elvégre pont az ilyen esetekre találták ki. :)
2013. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
56%
0% Fölösleges a tabletta....csak a csaj baszik ki magával
2014. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!