Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam az 5. szem fogamzasg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam az 5. szem fogamzasgatlot es eltelt már a 12 óra. Igy nem ved?

Figyelt kérdés

tudom,semmi nem ved rendesen,de nagyon csokken a hatasa?


pótoltam amint rajottem


2013. júl. 26. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, csökken.. mert elmúlt a 12 óra, a levél végéig gumizzatok
2013. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem a 12 óra még elmegy, ha utána pótoltad. Hiszen a tabi azokon a napokon is védelmet nyújt, mikor menstruálsz és nem szeded.
2013. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az is benne van h mit kell akkor tenni ha elmúlt 12óra.. mit szedsz?
2013. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Belara fogamzásgátlót

Tudom,kellene kiegeszito vedekezest hasznalni,de ritkán találkozunmk a barátommal,es holnap lenne alkalmunk szeretkezni. viszont a gumi nagyon rossz nekem,nagyon fáj utána,nem tudom miért. azért is váltottam tablettara.

2013. júl. 26. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Van úgy, hogy aki huzamosabb ideje szedi, az abbahagyása után sem esik teherbe még sokáig. Persze ez nem törvényszerű, nem szabad erre alapozni.
2013. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Kérdésedre válaszolva még, itt senki sem fogja azt mondani szerintem, hogy nyugodtan szexelhetsz tuti nem fogsz teherebe esni, mivel itt senki sem mindenható, hogy előre lássa mi lesz, és senki nem vállalja a felelősséget egy ilyen tanácsért.


Ha jobban megnézed, még a tabletta útmutatójában is benne van nem is burkoltan, hogy a rendszeres szedésével sem 100%-os a dolog. Szóval kockázat mindig van. A gyártó szerint is.


Saját tapasztalatból kiindulva nem eszik olyan forrón a kását mint ahogy főzik de az, hogy nálunk nem történt baj nem jelenti azt, hogy másnál sem fog!

2013. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!