Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnék fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék fogamzásgátlót szedni! Aki szedi/szedte azok véleményére lennék kíváncsi úgy mindenről, amit elgondolnak mondani. Milyen fajtát szedtek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kíváncsi az "egy barátnőm ükanyjának a nénikéjének az unokájának a 12. férjétől származó fiának a felesége szedte és azt mondta hogy xy"

Saját véleményt.


2013. júl. 26. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Yaz-t szedtem meg Mercilont.


Szúrós fejfájás éjjel-nappal, lilán látás egy idő után, hüvelyszárazság, 0 libidó, depresszió, folyton beteg voltam, soroljam még?

2013. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16 éves koromtól 24 éves koromig szedtem Meliane-t. Teljesen bevált, minden tökéletes volt. Aztán abbahagytam, mert gondoltam 8 év után már csak kell egy kis szünet. Nem rég, évek múltával újra elkezdtem szedni és bizony a rettegett hüvelyszárazság lépett fel nálam, hogy alig tudtunk szexelni a párommal, még síkosítóval sem, annyira fájt. Pedig ugyanazt szedtem. Igazából nem számít mivel kezdesz, csak az a lényeg, hogy ha nem stimmel valami, akkor cseréld le és keresd meg azt, ami neked a legmegfelelőbb. Arra készülj fel, hogy az első 1-2 hónapban számíthatsz köztes vérzésre, ami barna pecsét lesz a bugyiban. :-/ Utána, ha ez elmúlik, akkor királyság lesz, mert pontosan 28 naponta fog megjönni, ami sokkal jobb, mint előre kattogni azon, hogy na ma vagy holnap vagy holnap után megjön, szóval mostantól mindig tampon/betét, hogy ne legyen meglepetés. Ja és igen, az első hónapban még nem leszel védett, akkor még máshogy is célszerű védekezni. Én semmilyen fogyást, hazást, szőrösödést nem tapasztaltam magamon, ahogy a rémhírekben szerepel. Terhes sem lettem soha a fogamzásgátló mellett.
2013. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a 3 ast tudom cska emgerősíteni.

a nevét nemtudom mit szed a bnőm, de gyakorlatilag órára pontos a mensije, hisztis nemigen szokott lenni sosem ,köztes vérzés, stb nincs.

csak tartsd be a tájékoztatón leírtakat!

2013. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mirabella-t szedtem, de valamiért már sehol sem kaptam... most átálltam egy másikra.
2013. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lindynette20at szedtem három évig. Kb egy év alatt 30 kg-ot híztam tőle, teljesen felborította a pajzsmirigy működésemet, volt egy trombózisom. Szexuális fronton nem volt bajom tőle, terhes sem lettem, csak az egészségem meg az alakom ment rá. Utóbbin dolgozom, előbbi veszett ügy.
2013. júl. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nuvaring.

Elmúltak a pattanásaim, és nem döglök meg a fájdalomtól, mikor megjön (tudom, megvonásos vérzés, nem igazi menzesz). Az ekcémám csillapodott mióta használom, a menzesz előtti vízvisszatartásom (semmilyen eü-i oka nem volt, 5-6 g vizet tartott vissza a szervezetem) elmúlt.


Negatív, hogy nagyon hisztis vagyok a 7 napos szünetben.


De régen szedtem Zoelyt 2 hónapig, na attól annyira aknés volt a fejem, hogy kiírattam magam 2 hétre, mert nem mertem emberek közé menni, minden nap hasmenésem és hányingerem volt!

2013. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Đitti válasza:

Én Yasminelle-t szedtem először, attól fogytam kb. 4 kilót, nem volt vele sok probléma, csak annyi, hogy egy hónapig pecsételő vérzésem volt. Mivel nagyon drága volt, ezért átváltottam Milligestre, amit kb. 3 évig folyamatosan szedtem. Attól nem híztam, nem fogytam, viszont 2 év után lecsökkent a libidóm, állandóan ideges voltam, rossz volt a közérzetem és 4 hónap szünet után, idén januártól szedem a Mistral nevű "húdenagyszám" tablettát, amivel egyre több bajom van. Az első adag beszedésének megkezdésekor (mens első napján) bevettem a bogyót és elmúlt másnapra a mensem. Kicsit megijedtem. Utána viszont minden rendben volt. Jelenleg sajnos megint egy ilyen helyzetben vagyok, júli 3-án kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Az orvos azt mondta ne aggódjak, de ez így nem állapot. Szóval sztem a Mistralt sztem ne hagyd, h felírják neked. Legalábbis nekem nagyon nem jött be!

UI.: pattanásosság ellen mind3 gyógyszer bevált! :)

23/L

2013. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!