Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki fogamzásgátló szed az mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fogamzásgátló szed az mit szed és milyen tapasztalatotok volt vele? Tényleg meg lehet hízni tőle meg kiszőrösödni? Mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 20:32
 1/10 anonim válasza:
igen , hízással jár... de beáll tőle normálisan a havi , és nő a mell is :D
2013. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 -=Koldus=- ***** válasza:
Nem feltétlen jár hízással. Barátnőm nem hízik a gyógyszertől egy dekát sem és a melle sem nőtt meg...
2013. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
.. ez függ milyen fogamzásgátlót szedsz ..és személyfüggő .. nekem ezek a tapasztalataim :)
2013. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kislanyom szuletese elott 8evig szedtem fogamzásgátló gyogyszert es szülés után is elketdtem újra! Hat en egy grammit sem híztam es a mellem se nőtt! 49kg vagyok! 27/N
2013. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden héten volt hüvelygombám.Minden évebn lábkörömgombám,minden reggel reflux,napközben émelygés. 12 évig szedtem. De most abbahagytam és soha többet szájon át szedhető fog.gátlót nem szedek. 29/n Ha tudtam volna,hogy ezeket ez okozza,már régen abbahagytam volna.
2013. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Merjem szedni?
2013. júl. 26. 23:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Sztem egy próbát meger! Konzultalj egy nogyogyasszal es könnyebben tudsz dönteni!
2013. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
17 múltam és nem rég kezdtem nemi életet élni.
2013. júl. 27. 10:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem állítja be a menstruációdat, hanem konkrétan kikapcsolja. Tehát ha rendszertelen a vérzésed én nem szednék.
2013. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rendszertelen vérzésre én sem szednék, mert nem segít azon semmit, csak elfedi a valódi problémát. Egyébként én híztam tőle 10 kilót és minden gyógyszermentes szünetben súlyos migrénes fejfájásaim voltak. Próbáltam mellette fogyni, de nem ment. Amikor végleg abbahagytam, hetek alatt eltűnt rólam a fölösleg fogyókúra nélkül... Én nem szednék a helyedben semmiféle hormonális szert, de ez a te döntésed.
2013. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!