Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap történt köztünk egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap történt köztünk egy védekezés nélküli aktus! Épp hogy ki szálltam, de már Ondó került a hüvelybe. A menstruációs vérzés 1. napjától számított 6. napon történt! Lehet szó teherbeesésről?

Figyelt kérdés
Olvastam róla h az ovulációs időszakban történik a megtermékenyülés ami a ciklus 12-14. napjától kezdődik. Ha az aktus a 6. napon (a vérzés elmúlását követő 2. napon )történt, lehet-e megtermékenyülés, terhesség? Azt is olvastam, h a spermiumok 72 óráig életképesek. Szükséges az esemény utáni tabletta? 21 én kezdődött a vérzés, 27 én történt az aktus. tudom hülyék voltunk hogy védekezés nélkül bele vágtunk, de kérlek segítsetek!

#teherbeesés #ovulációs időszak
2013. júl. 28. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el doktorhoz, ne az internet legyen az orvosod..
2013. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
El kell menni orvoshoz. Mivel a nők nem gépek, így nem mindig és minden pontosan úgy van, mint a nagy könyvben ahogy meg van írva.
2013. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Létezik spontán ovuláció is a világon. Szóval legközelebb ne kínlódjatok, hanem húzzatok gumit. Most meg irány a doki, 72 órás tabi.
2013. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért nem védekeztetek? De még is, miért?


Jó neked az, hogy most mehetsz 72-órást íratni? Mert kell ám, nagyon rosszkor csináltátok, simán lehetsz terhes.


Irány a dokihoz!

2013. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért nem védekeztünk, mert nem számoltunk hosszú kalandra! Behatolásnál az előző 2 alkalommal erős derékfájás volt, és emiatt voltunk kíváncsiak rá, hogy meg van-e még ez. És az is meg van még, illetve ez is túl korán történt meg...

Hogyan működik ez?

Odáig stimm, h holnap reggel rendelési időben elmegyünk a nőgyógyászatra... És utána Felír egy tablettát?

2013. júl. 28. 13:46
 6/8 anonim ***** válasza:

"mert nem számoltunk hosszú kalandra"


Ja értem... Tehát rövid dugásnál nem kell védekezni... Logikus.

2013. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kérlek a bunkó megjegyzéseidet tartogasd máshová! Én segítséget kértem, nem a bunkó primitív hozzászólásokat!

Tudom h hibáztunk, bárkivel megtörténhet! Az ember tévedhet.

De köszönöm a segítséget.

2013. júl. 28. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:

IGEEEN! Orvos, tabi. Minél előbb. Simán lehet terhes, még akkor is, ha beveszi a 72órást, az sem véd 100ra.

Rendben, hibáztál. De akkor most kezeld okosan a helyzetet. Az ilyen számolgatás értéke egyenlő a nullával. A naptár módszer alapja – a tűpontos ciklus mellett persze – a hosszú távú megfigyelés, számolgatás, nyilvántartás, és még így nagyon rossz a hatásfoka. Az, hogy te valami béna netes infó alapján kalkuláltál valamit…

2013. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!