Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezt most miért? Mi történik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most miért? Mi történik velem?

Figyelt kérdés
9 hónapig szedtem fogamzásgátlót. yRendszeresen szedtem, normálisan. A barátom miatt szedtem és teljesen tönkretette a szervezetemet a gyógyszer! A libidóm csökkent, meg is híztam és hisztis voltam állandóan és nem hitte el hogy a gyógyszer hatása miatt, pedig hidjétek el tönkreteszi az embert a fogamzásgátló! Szakított velem, depressziós vagyok és ez egy mellékhatása még a gyógyszernek. Már abbahagytam a szedését. Számoltam a napokat és jövőhéten kellett volna megjönnie! De ehelyett ma jött meg, egy héttel korábban!!! Teljesen ki vagyok. Nem vagyok önmagam, nem bírok tükörbe nézni. Nézegettem a képeimet és újra az a régi önbizalommalteli, határozott, magabiztos szép lány szeretnélk lenni, mint a gyógyszer előtt!! Mennyi idő míg teljesen kiürül a szervezetemből? Segítsetek! :(

2012. nov. 12. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora hülye a volt pasid. Én sosem engedtem az exemnek h szedje mert tudom h ilyen hatásai vannak. Van gumi. És ezért hagyott el???
2012. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel! Jó eséllyel pár hónap alatt helyreáll a dolog.
2012. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mennyi idő múltán ürül ki, de azt ajánlom, hogy gyorsítsd fel az anyagcseréd, az biztos rövidítené a folyamatot

igyál napi 3 liter vizet, napi 5 alkalommal étkezés, de csak annyit h éppen jóllakj. ehetsz bármit. esetleg méregteleníthetnél is, az is biztos segítene.

2012. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Menedzser ***** válasza:
100%
én se szedetem a barátnőmmel nem is engedném neki, ne depizz ! sportolj és élj egészségesen, egy évnél nem tarthat tovább a regenerálódás
2012. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezért!
2012. nov. 12. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!