Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen védekezési módszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen védekezési módszert használjak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és van barátom. Teherbe esni nem szeretnék, de nem tudunk megegyezni, hogy mivel védekezzünk. A párom nem szereti az óvszert, én viszont fogamzásgátlót nem szedhetek, mert nem bírja a szervezetem. A spirálon is gondolkoztam, utána is olvastam, de nagyon megijedtem tőle, mikor azt írták, hogy akár átbökheti a méhet, stb.

szóba jött még a ne-aggódj-előtte-kiveszem-módszer is, de ebben nem bízom...



2013. júl. 28. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Megszakításban ne is...

Pesszárium?

2013. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyógyszert nem szedhetsz, akkor marad az óvszer. Ha neki ehhez nincs kedve/nem szereti, akkor megmondod, hogy így nincs szex. A "ne-aggódj-előtte-kiveszem-módszer" NEM módszer, ez csak azoknak johet szóba, ahol nem gond,ha gyerek lesz belöle.


Szóval vagy hajlandó használni az óvszert, vagy lemond a szexröl.

2013. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
hüvelygyűrű is jó lehet... vagy megszakítás ÉS pharmatex
2013. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

13:43-as "hüvelygyűrű is jó lehet... vagy megszakítás ÉS pharmatex" Ezek egyike sem értelmes dolog.


Ha a kérdezö nem szedhet tablettát, akkor a hüvelygyürü sem megoldás, mert az is hormonos.


A pharmatex meg óvszerrel együtt fokozza a hatást, ezért alkalmazható, de a megszakítással értelmetlen, mivel a megszakítás semmmit sem ér, nem véd, a pharmatex meg szintén nem elég egymagában.

2013. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gumi. Vagy akkor ne csinálja.
2013. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem szedhetsz fogamzásgátlót,a párod meg nem akar óvszert használni,akkor maradjatok az análszexnél,terhes tuti nem leszel ott lehet élvezni nyugodtan
2013. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69 formátum
2013. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Pesszárium+spermicid+naptármódszer.

Necces napokon gumi.


Mondjuk engem a te helyedben baromira nem érdekelne, hogy szereti-e az óvszert. Te meg gyereket nem szeretnél...

2013. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"nem szereti az óvszert"


Miért, ki az, aki szereti?

NEM szeretnie kell, hanem használni!


Pesszárium?

Külföldről kell rendelni előzetes nőgyógyászati "méretvétel" után. A felhelyezést is az orvos mutatja meg. Elviekben. A gyakorlatban a magyar orvosok 90 %-a csak a tankönyvben látott pesszáriumot, olyan régóta nem forgalmazzák itthon.


Lea?

Potom 20 ezer + postaköltség és nagyon vegyes véleménnyel vannak róla. Kényelmetlen, túl nagy és eddigi rövid hazai pályafutása alatt több, a használata mellett becsúszott gyerekről szóló beszámolót olvastam.


Spirál csak már szült nőknek.


Pharmatex, spermicid... nem ér egy kalap sóhajtást sem.

Ahogy a megszakítás sem.


Ha fogamzásgátlót nem szedhet valaki, akkor a kör be is zárult. Nincs más jó módszer, csak az óvszer.


Amelyik pasi ezt nem érti meg, az nem szeret igazán! Gondold csak végig!

2013. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A spirált csak a már szült nőknek ajánlják. Ha a hormontartalmú dolgok kisetek, akkor bizony csak a gumi marad. A többit én túl rizikósnak tartanám, a kiszállósdit meg pláne. Majdnem olyan, mintha nem is védekeznétek semmivel.

Nálunk is ugyanez a helyzet áll fenn. A kezdeti nehézségek után végül sikerült megszokni a gumit, ma már egyáltalán nem okoz semmiféle problémát. Van sokféle, próbálkozzatok.

2013. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!