Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lehet, hogy nálunk nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy nálunk nincs semmiféle tágítás abortusz esetén, csak altatás, aztán felébredsz, és kész? Magyarországon miért használják ezt a fájdalmas módszert?

Figyelt kérdés
Szerbiai vagyok, és itt akárkit kérdeztem, akinek volt abortusza, senki se számolt be egetverő fájdalomról, sőt.

2013. júl. 26. 19:17
1 2
 1/15 ASOT ***** válasza:
Mert ellenzik.
2013. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Van tágítás előtte és utána altatás. Rosszak az informátoraid.
2013. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincs tágítás előtte. Semmi fájdalmasat nem tapasztaltak, csak elaltatták őket.
2013. júl. 26. 19:19
 4/15 anonim ***** válasza:

Akinek még nem volt abortusza és nem szült, annak előző este be kell feküdni és felhelyezik neki.

Ami már szült, annak elég reggel befeküdni és nem kell tágítani.

2013. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Miért hazudtak volna?
2013. júl. 26. 19:20
 6/15 A kérdező kommentje:
Egy barátnőm 17éves volt, nem szült előtte, és mégse tágították.
2013. júl. 26. 19:21
 7/15 A kérdező kommentje:
Olyan műtét nincs, hogy inkább kivetetem a méhemet?
2013. júl. 26. 19:22
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak úgy, kérésre nem veszik ki, orvosi oka kell hogy legyen.. De ha valaki végleg nem akar gyereket, akkor elköttetheti magát. A feltételek nem tudom hogy mik...
2013. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az a baj h nem vagyok ebben biztos, viszont a pasim még nem akar. És sztem nem is fog akarni sose.. Meg én se ugrálok értük. Viszont ha egyszer meg akarok, akkor meg már nem lehet visszacsinálni.
2013. júl. 26. 19:28
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hány éves vagy?

Már csak azért, mert az, hogy nem akarsz gyereket pillanatnyilag, az még változhat. A pasidnál is. Meg a pasid is lehet még más.

Laikusként mondom, de szerintem azért tágítanak, mert ugye a szülésnél, meg a természetesen elindult vetélésnél (spontán abortusz) magától tágul a méh, ezzel segíti, hogy a baba kijusson, és ne repedjen szét a komplett belsőd. A művi abortusznál a magzat köszöni, jól elvan odabent, mivel élni akar, vagyis magától nem indul meg vetélés, vagyis nem indul meg a tágulási folyamat. Ezért kell mesterségesen előidézni, hogy megóvják a nő belső berendezését a komolyabb sérülésektől. Hogy utána még lehessen gyereke...

2013. júl. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!