Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogamzásgátlóról vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A menstruációm első napjától szedem ezt a tablettát, és ma vettem be a 12. szemet. Még azóta is van enyhe vérzésem, ami sokszor nem is vér, csak barna folyás. Ez normális? Egyébként ezen kívül nem észleltem semmi problémát. Még annyi kérdésem lenne, hogy mennyi idő után van biztos védelem? Tudom, a papíron azt írják hogy így már 1. nap után, de interneten volt ahol mást írtak.
2013. júl. 28. 22:25
 1/1 anonim válasza:
szia! én 2012. áprilisától szedem, ne aggódj, nekem 2 hétig vérezgetett-barnázgatott, de aztán ez megszűnik, rendesen be fog állni a menstruációd. semmi bajom sincs a gyógyszerrel, nem híztam, nincs hangulatingadozásom, semmi ilyesmi. persze ez mindenkinek más:) ahogy az is más, hogy mit mond a nőgyógyász, van aki azt, hogy már az első szemtől véd, van aki szerint 1 hét, 1 hónap, stb... én 1 hónapot vártam vele, de te döntöd el, mennyit látsz jónak:)
2013. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!