Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfogyott a fogazmasgatlom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nonuszka kérdése:

Elfogyott a fogazmasgatlom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

az 1 honapos csomagomat nem tudom befejezni mert 2. vegen elfogyott es meg lenne 1 hetem amit szednem kene. ( Multkor eltoltam 1 hettel azert hianyzik 1 het belölle)

De külföldön vagyok es nem tudok venni. Mar tegnap sem tudtam bevenni. Most mit csinaljak? Holnap lehetseges, hogy megyek haza es akkor veszek es akkor bepotolom a tegnapit meg a mait. ugy lehetseges? vagy most hagyjam abba. mit csinaljak?



2013. júl. 30. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd abba örökre. Nem vagy elég felelősségteljes ahhoz, hogy szedd.
2013. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normalis valaszokat???
2013. júl. 30. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Normális választ adtam neked.


Tönkreteszed a szervezetedet, lehetnél egy kicsit felelősségteljesebb.

2013. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de az nem valasz h hagyam abba stb. az volt a kerdesem, hogy most mit csinaljak???
2013. júl. 30. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondom hagyd abba és soha a büdös életbe ne szedd be, mert nincs hozzá agyad.


Ha már elutazol, akkor legalább lehetne annyi eszed, hogy viszel ELÉG tablettát, de neked nincs! Könyörgöm, minek szeded ennyi ésszel??

2013. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát gondolom úgyis mész íratni a dokihoz, és megkérdezed tőle. Jól le fog cseszni, és meg is érdemled, de megmondja, hogy most szedheted tovább, kell-e pótolni, de valószínűbb, hogy akkor most 2-3 hónap szünet jön. Az tuti, hogy egy jó darabig (a következő 1-2 levélnél) mindenképp használjatok mellette gumit is.
2013. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se szedd, ha nem tudsz gondolkodni!


Továbbá nem is értem, hogy lehet úgy eltolni, hogy valahogy más csomagból is szedegeted egy hétig! :L

2013. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!