Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esély van rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van rá, hogy terhes a barátnőm? (infó lent)

Figyelt kérdés
Szóval általában úgy vagyunk együtt, hogy körülbelül 5 percet gumi nélkül szoktam, különben sehogy sem akar jó lenni, de még közel sem vagyok az elélvezéshez mikor felhúzom a gumit és mindig csak gumiba mentem el. Ha elmentem akkor a következő közösülésig általában sok több óra eltelt és közbe a péniszem is megtakarítottam meg wc-n is voltam. Most viszont késik neki pár napja és eléggé megvagyok ijedve. A minősítésektől meg kíméljetek, nem arra vagyok kíváncsi.

2013. júl. 31. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Az előváladék is tartalmaz ondót, és akár terhes is lehet.
2013. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18,6%
2013. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
százalékban nem lehet megmondani,de van rá esély mivel az előváladéktól is lehet terhes
2013. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha a dolog eljut odáig, hogy valaki kérdést írjon ki, akkor már elég jó esélye van.
2013. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ahogy leírtam közel sem voltam ahhoz, hogy elmenjek amég nem volt rajtam gumi az előváladék pedig nálam általában azelőtt jön nem sokkal. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. júl. 31. 11:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy butaság, amit írtál, ugyanis olyan nincs, hogy "általában". Fogalmad sincsen, hogy mikor távozik előváladék a péniszedből, ugyanis az nem érezhető. Sem te, sem a barátnőd nem érzi... Az előnedvben is lehetnek megtermékenyítésre képes spermiumok. A Pearl Index szerint 1 évben 100 nőből 35 nő lesz terhes emellett a "védekezési módszer" mellett. Mondjuk én ezt nem nevezném annak... Ez csak játék a tűzzel. Itt van a hivatalos adat, tessék: [link]

Nem értem miért nem lehet tisztességesen védekezni az aktus első pillanatától az utolsóig, ha valaki nem szeretne gyereket. Izguljatok nyugodtan, mert van esély arra, hogy terhes. Teszteljen az utolsó aktus utáni 14. napon leghamarabb. Addig úgy is - lesz...

2013. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem írok butaságot, nyilván nem érzi az ember és nem is ezt mondtam, de nem két napja élek szexuális életet és figyeltem magamra és tudom azt hogy milyen állapotban vagyok nagyjából amikor az előnedv távozik. Azzal is tisztában vagyok, hogy lehetnek benne életképes spermiumok, de tudtommal csak az előző ejakulációból maradhat ott és amint említettem két közösülés közt elmentem wc-re és tudtommal a savas közegbe elpusztulnak a húgy pedig normál esetben enyhén savas kémhatású. De azért köszönöm.
2013. júl. 31. 21:20
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha ennyire okos vagy és ennyire tudsz mindent, akkor mégis mi a fenének tetted fel a kérdést?...
2013. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert attól még fél az ember, szerintem nincs olyan aki ettől nem ijedne meg kivéve, ha szeretne gyereket. Érdekelt mások véleménye.
2013. júl. 31. 22:10
 10/10 Kurbaszov ***** válasza:
Szedess vele fogamzásgátlót, ha a gumi zavar, biztos meg tudjátok beszélni, és az biztosabb módszer. (persze csak ha kiderül, hogy nem terhes, addig ne szedjen..)
2013. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!