Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem a barátomal, én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátomal, én még szűz voltam és történt 1 kis balesetünk kiszakadt az ovszer észre is vetük s hamar ki is vete mielőt ondo került volna a hüvejembe. Én ekor a mensim után 4 napal voltam és utána elég sokat véreztem eshetek igy teherbe?

Figyelt kérdés
2008. jún. 28. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély. A kérdés, hogy hány naponta szokott megjönni, és, hogy hánynapig vérzel. Számold ki volt e peteérésed! De, ha tényleg nem ment beléd, akkor valószinűleg nincs nagy baj
2008. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kb 5-4 napot szokot tartani s van amikor 28 napra jön meg s ritkában 30 napra...kiszámoltam s ezután van peteérésem de azt mondták h van esély arra h ilyenkor is teherbe esel...
2008. jún. 28. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában amikor vkinek megvan a mensije akkor eshet a legnehezebben teherbe. De persze kivételek mindig vannak. Ajánlom neked a 72 órás tabit, csak azért, h megnyugodj. A vérzés valószínűleg meg azért volt, mert átszakadt a szűzhártyád vagy még a mensidből egy kevéske. Javaslom, hogy ha ilyen történik akkor kell még mellé használni másik fogamzásgátlási módszert. (Gyógyszer, bár nem tudom hány éves vagy. Van akkor még hüvelykúp, hüvelytabletta, krém és még sok más.) [link] oldalon érdeklődhetsz e-felől, ha érdekel.
2008. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A női szervezetet a legkönnyebb összezavarni, akár stresszel, akár diétával, vagy hasonloval. ilyenkor késhet, vagy előbb is megjöhet a menstruacio. tehat barmikor teherbeeshetsz.. na jó, nem egészen bármikor, de nagyon nehéz kiszamolni. azt viszont nem árt kiszamolnod, h termékeny napjaidban voltal-e. velem is ugyanez történt, de kiszamoltam, h nem voltam termékeny napjaimban, és nem lett semmi baj.
2008. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!