Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5 hónapja nem tartok gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kateamstrong kérdése:

5 hónapja nem tartok gyógyszermentes időszakot a fogamzásgátlóm szedésében, folyamatosan szedem a gyógyszert. Lehett-e belöel egészségügyi problémám a késöbbiekben?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, bizony. Nem poénból írják rá, hogy kell tartani.
2009. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
naná...nemis tudom milyen elgondolásból csinálod ezt így. a megvonásos vérzésnek jelentkeznie KELL nemszabad visszatartani ennyi ideig. ha nemakarsz nagy problémát a későbbiekben, ajnálom h rögtön állj át a normális szedésre
2009. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Fontos, hogy a méh nyálkahártyája ciklikusan leválhasson és kiürülhessen a szervezetből. Ha ez nem történik meg, rákosodáshoz is vezethet a dolog. Ha bevetted az aktuális 21 tablettát, mindenképp tarts 7 nap szünetet!
2009. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha szexelsz, akkor bármit csinálsz is lehet gyerek. A természet csodálatos. Gratulálok!
2009. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Te jó isten...most komolyan, te normális vagy?? :O

Évente max. 1x-2x lehet ilyet csinálni, de ha nem muszáj, akkor ne! Azonnal hagyj fel szerintem ezzel a hülyeséggel és tarts szüneteket normálisan. Nem hülyeségből találták ezt ki...ha meg nem akarod h megjöjjön válaszd az injekciós fogamzásgátlást...tudtommal annál hónapokig nem jön meg. Viszont az jóval rosszabb is, mint a tabletta.

2009. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

ó, te jó ééég.

Hagyd abba most rögtön. Van fogalmad arról h milyen következményei lehetnek ennek? És ne mondd már h 7 napos szünet az sok...amíg normálisan menstruálnod kéne...

Ha nem jön meg egy évig, akkor se csodálkozz.

2009. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a gyógyszer mellékhatásai miatt javasolta a doki, hogy ne tartsak szünetet csak 3 havonta 1x, hogy ne ingadozzon annyira a hormonszintem és ne gyötörjenek a mellékhatások. Nem próbáltam ki. Szal elvileg lehet, de szerintem önkényesen ennyi ideig badarság ilyet csinálni. A dokid mit szól hozzá, amikor felíratod a bogyót?
2009. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!