Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Véd a fogamzásgátlóm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véd a fogamzásgátlóm?

Figyelt kérdés

A helyzet az,h először irattam magamnak ki fogamzásgátlót (Daylette)kiszedtem egy levelet, de mivel nem mult el töle a menstruáciom (szinte 2 és fél hétig meg volt) elmentem nöiorvoshoz és irattam fel egy újat(Chloe).Mind a kettönél nem kell abbahagyni a szedést a menstruáció idején.Az orvos azt mondta,h amint elfogyott a Daylette kezdjem el szedni a Chloét és már 10 napja rendszeresen szedem.

Az lenne a kérdésem h szerintetek várjak ezzel is egy hónapot?Lefeküdhetek a barátommal védekezés nélkül?

Az orvos azt mondta h nem lehetek terhes,de félek h mivel ebben az újban más hormonok vannak még nem fog hatni (mert ugye azt mondják, h egy levél kiszedése után biztonságos)először szedek fogamzásgátlot,semmi tapasztalatom sincs...

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. okt. 26. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az erre szakosodott orvosnak nem hiszel, de vad idegen itt szórakozó embereknek igen. Bölcs dolog...
2011. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon tartok a terhességtől és biztosra akarok menni..más tapasztalatait és véleményét is szeretném tudni,és ez az első orvos akinél voltam,még azt sem tanácsolta h várjak vele 1 hónapot,vért sem vett.
2011. okt. 26. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Dokira hallgass. Ha meg ennyire aggódsz, várj egy hónapot. Ennyi.
2011. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!