Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vastag a farkam és nehezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vastag a farkam és nehezen megy fel a gumi . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
alap állapotban is 15 cm az átmérője. egyébként kb 16...valamennyi .. cm hosszú . De pot jó nekem , csak kicsit nehézségeim vannak a guli felhúzásával
2008. jún. 29. 02:56
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Cserélj a barátoddal, így neki kell a gumi, te csak tartsd a hátsód feled...
2008. jún. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

kabbe te.....

kis pöcs

2008. jún. 29. 05:59
 3/9 A kérdező kommentje:
nincs kedvem a példád követni :D
2008. jún. 29. 05:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valamit összekevertél, az kizért hogy 15 legyen az átmérője, az tudod mekkora, mint egy lónak, a viccet félretéve, nem inkább a hosszára gondoltál 15-t és 6 cm az átmérője vagy ilyesmi?

Egyébként meg lehet kapni extra méretű gumit, nézz szét.

2008. jún. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg meg kéne tanulni rendesen mérni, vagy legalább a fogalmakkal tisztában lenni, tudod nem mindegy hogy az kerület átmérő hossz vagy mélység! Ilyen farok nem is létezik, a lónak van 8-11 cm átmérőjű! Neked egyensúlyzavaraid lennének ha akkora lenne!
2008. jún. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te a kerületére gondoltál, az lehet 15 cm!

De tényleg lehet kapni extra méretű óvszert, kérdezz rá egy gyógyszertárban, ott szerintem tudnak rendelni is, ha nincs nekik.

De itt is találsz:

[link]

2008. jún. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbálj ki több különböző típusú óvszert! Ugyanis minden egyes gyártó más sablont használ a gyártáskor, hátha valamelyik mégis jobban illene. (Messzire kerüld el a Rako gumit és társait) Nekem a Durex vált be legjobban, de elég sok gyártmány van ahhoz, hogy legyen mit felpróbálni. Ezen kívül vannak méretezett gyártmányok, például ilyen a Masculan, ezekből vegyél a nagyobbikból.
2008. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolkozz már! 15 cm az átmérője? Esetleg a hossza, nem? :)
2008. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
örülj.......:D
2008. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!