Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A LifeStyles Ultra Safe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A LifeStyles Ultra Safe óvszer mennyire megbízható? Könnyen szakad? És úgy "alapállapotban" azaz ha még nem csináltam vele semmit, még nem húztam fel akkor az milyen széles?

Figyelt kérdés
2008. júl. 27. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha könnyen szakadna nem árulhatnák. Érintsd össze a mutató és a hüvelykujjad ( egy kört képezz), kb olyan széles lehet. :)
2008. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az óvszer maga nagy,szerintem biztonságos,mi ma próbáltuk ki előszőr,és nem kicsi.Annyira jó,hogy max. csak akkor csúszna le az óvszer,ha elernyedne vagy ha épp nem tettük fel jól,de erre mindig odafigyelünk!!

Nekünk a Durex szakadt el a múlthéten!

2008. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mi ezt a típust használjuk a párommal, és eddig abszolút bevált. Szerintem olyan átlagos méretű lehet...
2008. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy a péniszem olyan 3,5 cm széles és a lifestyles-t ajánlották mivel a durex könnyen szakad. az első alkalom lenne, ezért fontos. és nemtudom hogy nagy lenne-e vagy sem.
2008. júl. 28. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is ezt használtuk az első alkalommal, és azóta is... Nincs vele semmi probléma, bevált:) Sok sikert;)
2008. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :)
2008. júl. 28. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!