Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védekezés hogy érdemes védekez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védekezés hogy érdemes védekezni hosszu távon?

Figyelt kérdés
mi a hurok feltételére gondoltunk,de nem tudjuk mennyibe kerül és hogy veszélyes -e?
2009. okt. 27. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy szültél-e stb. a hurkot csak szült nőnek teszik fel, úgy hogyha legalább 5 évig nem akar másik gyereket.
2009. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andrewka ***** válasza:
36%

Szerintem inkább tabletta. Napi egy kis bogyó bevétele nem okoz gondot szerintem, hormontartalmuk már szinte nincs is az új gyógyszereknek. Nálunk nagyon bevált.


22/f

2009. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
jaj második azt sem tudod mit beszélsz inkább hallgass. hogyne lenne már bennük hormon, gyógyszert szedni nem annyit jelent hogy napi egy bogyót beveszel, az egy dolog hogy te csak ennyit látsz belőle de ha a barátnődet őszintén megkérdeznénk szerintem biztosan tudna olyat mondani ami megváltozott benne vagy a viselkedésében vagy akármiben, mióta gyógyszert szed attól mert neked nem mondja, mellékhatásai vannak mindenkinél még az abbahagyás után is sok hónapig... akármennyi hormon van benne mind ugyanazt teszi: fogja és leállítja a petefészek működését és mesterséges rendszert csinál a nőben. tehát nem csak napi egy szem bogyó bevételéről van szó, hanem komoly hormonális beavatkozásról.
2009. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andrewka ***** válasza:
61%

Kedves harmadik!

Mielőtt ész nélkül leugatsz valakit gondolkozz el. A barátnőmmel őszintén beszéltünk erről nem is egszer. És tisztában is vagy a dologgal. Van benne hormon, de a tévhitekkel ellentétben már nem úgy mint régebben, nem teszi tönkre a nőket. Sógornőm is évekig szedte majd első próbálkozásra teherbe esett és egészséges kislányt szült. A barátnőm tapasztalatai, érzései, változásai a következők: simább, feszesebb, fényesebb bőr(pattanások eltűntek nem is jönnek újak szinte soha) Nőiesebb megjelenés viselkedés, közérzet, szinte órára pontosan beálló mestruáció(előtte se volt túlzottan rendszertelen rendszertelen).

Persze mellékhatások lehetnek, ezért kell orvossal felírtani és rendszeresen járni nőgyógyászhoz. Így meg lehet találni a megfelelő készítményt. És el kell olvasni a mellékelt tájékoztatót is. Tisztában kell lenni vele mi mért történik és akkor szerintem a legjobb megoldás. Nem csak nekem, mint férfinak mert oda élvezek ahova akarok hanem a páromnak is. És ezt ő mondja több másik hölgy ismerősömmel együtt.


22/f

2009. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem konzultálj nőgyógyásszal. Úgyis vele kell beszélned, meg ha fel akarsz rakatni valamit, ő fogja megcsinálni. Kérj egy időpontot^^
2009. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt mondják az okosok, hogy a tabletta a nők 90%-nak nem okoz semmilyen gondot. De oda kell figyelni arra a 10%-ra is. Nem elhanyagolható, én ugyanis ebbe esek bele. 18 évesen mikor szedtem, azt hittem nem fogok vele leállni, csak ha babát akarunk, nagyon bevált. Majd szakítás és leálltam vele, és minden bajom előjött kb 2 éve kellett neki mire helyre jött a ciklusom és a szervezetem, állandó migrének, hasgörcsök, gyulladások, étvágy növekedés, menstrációs zavarok (volt hogy hónapokig kimaradt). Senkinek nem kívánom. Inkább el sem kezdtem volna szedni. De ez csak én vagyok.

Mi 3 éve a pharmatex hüvelykúpot használjuk, nekünk ez vált be. Mind a ketten nagyon elfoglaltak vagyunk és nem tudunk minden nap szerelmeskedni, van úgy hogy 2 hetente 1x, így sokáig kitart.

2009. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Óvszert a népnek! Óvszert a népnek! Óvszert a népnek! Óvszert a népnek! Óvszert a népnek! Óvszert a népnek!
2009. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kedves 21:04es. nekem volt olyan fogamzásgátló amitől két hét alatt kórházba kerültem, de neked van igazad... pff.
2009. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!