Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2hónap alatt 2 eseményutáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2hónap alatt 2 eseményutáni tablettát vettem be és most ismét kiszakadt. Már nem vettem be eseményutánit mostkell majd megjönnie nagyon kétségbe vagyok esve! Mennyi az esély ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tegnap történt hogy kiszakadt a gumi de már esélytelen h gyógyszert veszek be..
2013. aug. 13. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
milyen óvszert használtok?nejlon zacskót?
2013. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen elég lehetetlen elhinni.. hogy ennyire szerencsétlenek vagyunk. egyébként Durex.
2013. aug. 13. 23:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Tényleg eszedbe se jusson bevenni még egy gyógyszert. Szerintem nem kell paráznod. Hogy jobban megnyugodj, menj el orvoshoz, hátha többet tud mondani, de szerintem azok az eseményutánik annyira megbolygatták a hormonrendszered, hogy nem sok esély van a terhességre.
2013. aug. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Esemény utáni mellett/helyett van ám még egy teendőd!

->

Lecserélni a szerencsétlen pasidat és magadat is "befizetni" egy kis óvszerhasználati továbbképzésre!


NEM létezik, hogy ennyiszer selejtet fogj ki!

Ezeket a termékeket ezerszer tesztelik, mielőtt forgalomba kerül.

99 %, hogy a felhasználó hibázik, ha szakad!

2013. aug. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, mert sajnos így is lehetsz terhes.

Esélyeket fölösleges latolgatni - majd ő megnézi és megmondja.

Amúgy nem akartok áttérni pl. tablettára? Jobban kíméli az idegeidet.

2013. aug. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De már épp átakartunk térni és erre...:(
2013. aug. 14. 09:07
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Fél éven belül is TILOS két esemény utánit bevenni, nem még két hónap alatt!! De ne aggódj, nagy valószínűséggel soha nem fogsz teherbe esni, a védekezés kérdését a tájékozatlanság és a szerencsétlenkedés megoldotta. Végülis hosszú távon sokat spóroltok rajta.
2013. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jól húztátok fel azt az óvszert? Elég nedves szoktál lenni?

A terhesség dologgal már nem nagyon lehet mit csinálni (valószínűleg nem vagy az a két lóadagnyi hormon miatt amit bevettél, de amúgy sem vehetnél be harmadikat, tehát szinte mindegy is már...), viszont ezt a problémát nem ártana orvosolni. Gondoljátok át, hogy mi lehet a baj a gumival, mert ekkora véletlenek nincsenek.

2013. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma megjött 25napos volt így a ciklusom és 7 nappal előtte történt ez.. mit gondoltok? van mitől félnem?
2013. aug. 18. 22:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha olyan a vérzésed, mint amilyen szokott lenni, akkor szerintem nincs. De ha biztosra akarsz menni, akkor vársz még egy hetet és csinálsz egy tesztet.

8-as voltam. :)

(Viszont a gumi problémán azért gondolkodjatok el... :/)

2013. aug. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!