Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik-e olyan (lehetőleg)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e olyan (lehetőleg) normál szélességű (tehát legalább 52-56 mm-es) óvszer, ami nem 17-20 cm hosszú, hanem csak max.12-14 cm-es?

Figyelt kérdés
Tehát a lényeg, hogy ne kelljen föltekerve hagyni belőle, mert nekem sajnos úgy nagyon kényelmetlen. :-(
2013. aug. 15. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Van.
2013. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nincs.
2013. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szexshopokba találsz.
2013. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na mi a tescoban pont ilyet fogtunk ki. Masculan volt vagy mi. Nem találtunk rajta méretet, úgy voltunk vele, hogy csak jó lesz, de kb 12 centi volt az egész :DD Mondtam is, hogy rá kéne írni azt, hogy: For young boys :D
2013. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha megfelelő a vastagsága, akkor miért nem jó? A makkod fedi az a lényeg nem? Komolyan nem értem hova, minek kell az átlag népnek 17-22 centis normálként eladott óvszer, átlag 12-15-ös farokhoz??? (akinek mégis annak ott az XL méret) Nembaj ha nem kényelmes, csak minnél hosszabb legyen mer az csak jobb lehet mindenben?? Hát senki nem gondolkodik mielőtt választ?
2013. aug. 15. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk azért nem volt jó, mert kicsi volt a barátomra és így én meg "beszívtam" a kotont szóval ki is dobtuk az ablakon az egészet a jó büdös p-csába.
2013. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Plusz a barátomnak így, ez a kicsi volt kényelmetlen.
2013. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet,h csak én nem értem a problémát... de ha van egy gumid ami 17 cm hosszú és van hozzá egy 12 cm-es cerkád, akkor a feltekert gumiból 12 cm-t tekersz le a tövéig, ha 15 cm a léc akkor 15 cm-t tekersz le és ha 17 cm a dákó akkor mindet letekered. Inkább az a gond ha kocsirudat megszégyenítő méretű lőccsel rendelkezel és a 17 cm-es gumi csak sapkának elég... de ha jól értelmeztem akkor nem ez a gondod.
2014. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!