Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Laurina fogamzásgátló tablettá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laurina fogamzásgátló tablettával van valakinek tapasztalata? Milyen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 16:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A Laurina egy új, alacsony hormontartalmú, 3 fázisú fogamzásgátló. Én is ezt kaptam az orvosomtól a héten. Mindent elmondott róla. Korábban Yadint szedtem, attól híztam 6 kg-t egy hónap alatt és a hajam is elkezdett hullani, ezért váltottunk erre. A Laurina nem befolásolja a testsúlyt és mivel szelektív a gesztagén tartalma, ezért nem várható androgén mellékhatás a szedése mellett.Hétfőtől szedem, eddig minden ok vele. Ennyit tudok róla.
2009. okt. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Én ma kaptam meg a receptet az orvosomtól. Az lenne a kérdésem hogy mennyibe kerül pontosan? És véleményekre én is kíváncsi lennék.
2009. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A háromhavi adag ára 7315 Forint. De nem mindegyik patikában kapható, gondolom, mert annyira új.
2009. okt. 30. 19:52
 4/15 anonim válasza:
100%
Külföldön él egy barátnőm, aki évek óta ezt szedi (előtte próbálkozott más tablettákkal is, amik nem váltak be, folyton vérezgetett mellettük stb.)és nagyon elégedett vele. Örülök, hogy végre Magyarországon is elérhető és én is ezt szedhetem! Csak javasolni tudom mindenkinek! ( Tényleg annyira új, hogy nem minden patikában kapható még, de én például bementem a recepttel és rögtön megrendelték, néhány óra múlva már meg is érkezett, az ára pedig 7315/3 havi adag)
2009. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Köszönöm a hozzászólásokat! Már 14 napja szedem a Laurinát és szuper jó minden! Nincs hányinger, sem emlőfeszülés, sem fejfájás. A bőröm is szép. Nem is érzem, hogy szedek valamit! Nagyon jó a korábbi rossz yadineos tapasztalat után!Remélem minden így folytatódik! Üdv
2009. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Már egy hónapja szedem, nekem pecsételő vérzés jelentkezett, minden napos hasfájással. :( Azt írja a tájékoztató, hogy ez normális, viszont hosszú távon igen kellemetlen. Remélem idővel elmúlik.
2009. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!Már meg is volt az első Laurinás mensesem. 3 napig tartott :-). A 21. tabletta bevétele után 3 nap múlva jött meg. Nem is éreztem, minimális vérzéssel, semmi görcsölés!

Holnap kell megkezdenem a követlező levéllel. Nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom. Az eslő 3 hónapban lehetnek panaszok, de 3 hónap után el kell múlnia. Nálam eddig semmi nincs!

2009. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én tegnap hagytam abba. Borzasztó volt. Két hétig szédültem és izomfájdalmam volt. Mindenkinek más a jó.
2009. dec. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én két perce vettem be az első szemet.

Remélem nem hízok tőle :S attól rettegek a legjobban...meg gyakran van hasmenésem az összevissza kajálás miatt:S és arra meg azt írja hogy akkor nem tuti a védelem...mondjuk első sorban a bőröm és a menzi beállítása miatt kaptam, remélem arra jó lesz.

2009. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Én is ezt szedem, eddig csak mellfeszülés de még nem telt le az első 3 hó. Nekem bejött eddig!

Akinek nem jött be és maradt bontatlan levél gyógyszere és olcsóbban adja, érdekelne! Rakjon ide egy mail címet!:)

2010. jan. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!