Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért tiltakoznak itt annyian...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltakoznak itt annyian kézzel lábbal a fogamzásgátló ellen?

Figyelt kérdés
Mintha valami nagyon rossz dolog lenne... 17 éves vagyok. Itt tettem már fel pár kérdést, azzal kapcsolatban, hogy mit kell tudni róla, mert én szeretném szedni, azzal nagyobb biztonságban érezném magam, mint a gumival. De rögtön jönnek a támadó válaszok, hogy mérgezem magam vele, meg hogy nem tudok a mellékhatásokról, pedig én utánaolvastam azoknak is, és így is szeretném. Ha bajom lesz, az az én problémám. De komolyan... elég modern, nem túl sűrű az, hogy komoly problémák lépnének fel, ha mégis, akkor ez van. Néha olyan bunkó, és támadó válaszok jönnek, hogy csak nézek, hogy ezek az emberek mégis mit képzelnek magukról...
2013. aug. 23. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem mi a problémád... Ismered a káros hatásait, de te ennek ellenére azt mondod, hogy akarod. Hát akkor csináld!! Ki állít meg?


(A kérdésedre válaszolva: azért tiltakoznak annyian, mert ők is ismerik a káros mellékhatásokat, úgy ahogy te. A különbség annyi, hogy ők bele is tudnak gondolni ebbe, pontosan ezért nem ajánlják. Nem nekik teszel jót, ha nem szeded.)

2013. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%

mert hülyék!!!!


msot valamiért midnenki a spirált kapta fel...sztem az sokkal megbízhatatlanabb, nameg, nehezebb, modszer.

meg is ltszik, napi kb 10 spirállal kapcsolatos kerdés van..:/


jo, vannaka gyogyszernek si rosz oldalai, de ha jót ír fel a doki, és nincs semmiféle mellékhatás, akkro csak ajánlani tudom.

továbbá be kell tartani hogy igaz ezy gyogyszerfüggő, de a 3 évente 1-2 hónap teljes gyógyszermentességet.

2013. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit képzelnek magukról?

Azzal, hogy JÓT AKARNAK egy teljesen ismeretlennek?

Tényleg borzasztóak...


"elég modern, nem túl sűrű az, hogy komoly problémák lépnének fel, ha mégis, akkor ez van"


Ez az, hogy tévedsz!

De ha nem látod be, tényleg nincs mit tenni.


Az ellenzők nagy többsége TAPASZTALATBÓL beszél.

Urban legend, hogy az orvos biztosan tudja, hogy milyen gyógyszer kell neked.

Csak annyit tud megállapítani, hogy egyáltalán szedheted-e.

2013. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy modern, még sok nő hal meg fogamzásgátló okozta tüdőembóliában, agyvérzésben. Még mindig sok nő lesz utána meddő.

Kevés az olyan nő, akiknél semmi mellékhatása.


És igen, amúgy "nagyon rossz dolog", mivel beleavatkozik a szervezet működésébe, felülírja a te saját ciklusodat, még a vérzésed sem igazi menstruáció, hanem csak megvonásos vérzés.

2013. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

az a generáció, akiknél elterjedt a fogamzásgátló, azoknak a többsége meddő, illetve nagyon nehezen tud csak teherbe esni, ezt édesanyám mesélte, aki szülésznő volt

ami pedig a mai modern bogyókat illeti, egyik barátnőm vagy félévig szedte, depressziós lett tőle, és a szervezete azóta se javult meg utána, még mindig vannak nőgyógyászati problémái

nem kioktatni akarlak, de légy észnél, annyi más védekezési módszer van

2013. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DreamWeaver ***** válasza:
100%
Férfiként először is leszögezem, hogy nem szeretem a gumit. Óriási érzékbeli tompítást ad. De ha arra gondolok, hogy a fogamzásgátlók felborítják a párom hormonháztartását, ezzel gyengítik a szervezete ellenállóképességét és szélsőséges esetben egy trombózissal hirtelen halállal is végződhet, akkor köszönöm nem kérek belőle. Nyilván mielőtt elkezded szedni, az orvos alaposan megvizsgál, kikérdez mert nem mindegy, a Te szervezetedhez milyen tabi írható fel. A legkevesebb, hogy hajlamosabbá válhatsz különféle fertőzésekre (pl. hüvelygomba), depresszióra, nemi vágy zuhanására. De ha majd gyereket szeretnél, akár hónapokba, évekbe is telhet a szedés abbahagyásától, hogy a szervezeted helyreálljon, kitisztuljon és megfoganjon a magzat. Szerencsés esetben semmi komoly bajod nem lesz (javasolt a tabi és a gumi időszakos váltogatása mondjuk félévenként - nyilván tartós kapcsolat mellett - , vagy két különböző típusú tabi váltogatása), de ez olyan, mint az orosz rulett. 1 év múlva jogilag nagykorú leszel, Te döntesz a sorsod felett és jogodban áll les*arni a jóakarók véleményét.
2013. aug. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!