Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Antibiotikum + fogamzásgátló?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antibiotikum + fogamzásgátló? Hat a tabletta?

Figyelt kérdés
Megfáztam és antibiotikumot kell szednem..Mennyire gyengíti?

2013. aug. 23. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Gyengíti. Van gyógyszerkölcsönhatást vizsgáló honlap, ott lehet tesztelni, hogy hogy hat egymásra.

Eleve javasolt a fogamzásgátlótól mindent legalább 4 órával előbb vagy később bevenni, antibiotikumnál szerintem a 12 óra a korrekt, de inkább olvass utána és nézd meg honlapon.


A legbiztosabb, ha néhány napig használtok gumit is, de ha a honlap azt mondja, hogy nincs gond, akkor nincs.


(ha nem találod, írj privátot, és belinkelem)

2013. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát egy honlapra én nem bíznám az életemet. Azt is csak egy ember programozta bármit kiírhat ami baromság. Le kellene szokniuk az embernek arról, hogy a neten keresztül diagnosztizálják magukat és néznek utána ilyen dolgoknak. AKkor minek vannak az orvosok?

És egyébként nem hat a fogamzásgátló antibiotikum mellett tönkimd1 melyik fajta az ezzel kell kisérletezni. Kérdezd meg a háziorvosod, ha nem akarsz gyereket ne a gyk.-n tudakozódj. Itt mindenki azt mondd amit akar és az emberek 99%-a ugyanolyan ember mint te, vagyis, nem ért az ilyesmihez.

2013. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hat a tabletta, még mindig nem hat!

És nem tudjuk, mennyire gyengíti, nem vagyunk orvosok.

2013. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!