Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezt a tesztet ma reggel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a tesztet ma reggel csináltam. Fogamzásgátlót szedek mert még nem szeretnék gyereket és emellett óvszerrel is védekezünk.14 napja történt, hogy kipróbáltuk 1 perc erejéig óvszer nélkül a szexet. Azóta hányingerem van, remélem csak idegi alapon?

Figyelt kérdés

kepfeltoltes.hu/view/130818/safasfasf_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ti láttok halvány vonalat, vagy akár milyet? (Nem azért írtam, hogy lehurrogjatok a következőkkel: "Jaj ilyen védekezés mellett, hogy lennél terhes?! " Stb Nem egy ismerősöm lett már tabletta mellett terhes. És igen pontosan szedem a tablettát (Corenelle). Mielőtt ezt is felhozná valaki)



2013. aug. 18. 08:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2013. aug. 18. 08:40
 2/13 anonim válasza:
Egyértelműen látszik , hogy nincs csak egy csìk se halványan sehogy nincs mellete semmi. Határozottan kimutatta nem vagy terhes.
2013. aug. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%

Már eleve 14 nap után még terhességi tünet sincsen!

A hányinger és az émelygés a terhesség 6-7. hetében szokott általánosságban előjönni, akkor 2 hét után mit vársz?

Meg szerinted hányingert csak terhesség tud okozni? Hallottál már gyomorbetegségről, gyomorrontásról, vírusos fertőzésről? Ezek mind-mind járhatnak hányingerrel.

Különben meg ha nálatok a szex arról szól, hogy több fajta fogamzásgátló módszert is kell alkalmazni, mert ennyire fosol, akkor inkább ne szexelj és akkor biztos nem leszel terhes.

Gyógyszer mellett azért baromi ritka, hogy valaki terhes lesz! Persze, ha nem figyel oda a szedés mellett dolgokra, az más...

2013. aug. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan hogy 2 hetig egesz nap hanyingerem volt es utana csak ugy elmult szoval nyugi :)
2013. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amikor tablettát szedtem, nekem nem a terhességtől hanem a tablettától volt mindenféle tünetem...
2013. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
:D valószínűleg nem vagyok komplett,de én látok egy halvány 2. csíkot... o.O Nézzétek már meg jobban,nem hiszem hogy csak az én monitorom csalna....
2013. szept. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akárhogyan nézem,van egy 2. rózsaszín csík....
2013. szept. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem látok az égvilágon semmit. Ha gyógyszert szedsz az esélye annak hogy terhes legyél 0,1%! Amelyik ismerősöd meg terhes lett mellett tuti nem jól szedte, kimaradt, elfelejtette, más gyógyszerrel lecsökkentette a hatását....Két 3 éves kapcsolatom volt, mindkettőnél gyógyszert szedtem és nem lettem terhes egyiknél sem. Kizárt hogy Te az legyél!
2013. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha szeded, akkor nem lehetsz terhes.. akik terhesek lettek, azok meg nem szedték rendesen, vagy vmi mast is szedtek, ami gyengítette a hatást, nem kell ennyire fosni, vagy akkor nem kell szexelni és kész.
2013. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Augusztus 28-án reggeli első vizelettel csináltam még egy tesztet és egyértelműen negatív lett pedig a 2 teszt között el telt 10 nap tehát az aktus után 24 nappal a tesztem negatív. Holnap kellene megjönnie.
2013. szept. 5. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!