Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16éves vagyok és lefeküdtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16éves vagyok és lefeküdtem a párommal védekezés nélkül de kivette mielőtt elment lehetek terhes?

Figyelt kérdés
ugyanugy megjött nem késett.Tudom hülye ötlet volt:S.A bunkó hajlamúak ne válaszoljanak köszönöm.
2009. okt. 30. 18:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

""de ő azt mondta h előváladék sem volt ....meg nem tartott ez sokáig""


Ő azt nem tudhatja, hogy volt-e előváladék, vagy sem miközben benned van...

2009. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
SZERINTEM BAROMI GYORSAN HUZÁS A FOGAMZÁSGÁTLÓÉRT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HACSAK NEMAKARSZ 9HÓNAPRA RÁ EGGY BABUCIT NEMHISZEM HOGY ÖRÜLNÉNEK NEKI LEGYEN MÁR ESZED MICSINÁLSZ???????A BARÁTODAT ISMERNÉM TUTI KINYIRNÁM MÉG AKKORIS HA NEMISMERLEK NEKED MEG LEHETNE ESZED ("LEENDŐ ANYUKA")!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ha most megy fog.gátlóért az már semmit sem ér
2009. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Tényleg nem tudhatja,hogy volt-e előváladék!!!

Az,hogy mennyi ideig tartott nem számít.Könyörgöm tanulj ebből az esetből és SOHA többé ne csinálj/csináljatok ilyet!!!!

2009. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
3hete volt és azóta semmilyen terhességre utaló tünetek nem voltak.Hétfőn fogok venni terheségitesztett.Soha többé nem fogot ilyet tenni!!!!!
2009. okt. 30. 21:49
 16/20 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes!!
2009. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
fogadjunk, hogy szőke vagy :D
2009. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ostoba liba vagy, a barátoddal együtt. Sajnálom, de így igaz. Bennem is óriási a vágy, hogy betegyem koton nélkül, de aztán eszembe jut, hogy nem éri meg a több hetes aggodalmat. Nektek se hiszem, hogy megérte.
2009. okt. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem volt előváladék, Ezt ugyan honnan tudja? Nemi izgalom hatására mindig távozik előváladék, amiben hímivarsejt is lehet, amiből gyerek is lehet. Szal igen, ilyen hülyeség miatt is teherbe lehet esni.
2009. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 ledzep ***** válasza:

nem lehetsz terhes ha megjött

de máskor védekezzetek gumi se rossz megoldás

de a hüvelygyűrű szerintem a legjobb

ara meg ne adj hogy állítólag nem volt előváladék se....mert én se tudom hogy ha sexelek jött-e előváladék, és ha abban van sperma akkor.....az nem jó

2009. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!