Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha csak 3 nappal késöbb tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak 3 nappal késöbb tudom bevenni a fogamzásgátlómat, mert jelenleg nem bírok felíratni, akkor mennire van hatással ez a biztonságos védekezésre? Mennyire csökken így a gyógyszer hatása?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

hat. kérdezd meg az orvosod, de jó ilyenkor előre gondolkodni és előre feliratni.


Én a helyedben addig gumival is védekeznék, biztos, ami biztos. Egyébként nem csak a saját dokid tudja felírni, hanem más is, akár háziorvos. Az elsőnél fontos a nőgyógyász, utána annyira nem.

2013. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, van olyan patika, ahol kiadják recept nélkül (1-es voltam). Nem tudom, hogy oldják meg, kicsit sírni kell nekik, és el van rendezve. Pontosan tudd a gyógyszered (nem elég a márkája, a típusa is kell). Ha egy patikában nemet mondanak, próbálkozhatsz másikban.
2013. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mármint a 7 napos szünetből lesz 10 napos szünet? Az eléggé kellemetlen, nem csak az új levél alatt, de a szünetben sem ártana védekeznetek, mert ha a 8. napon nem veszed be a bogyót, a szünetben történtekből is lehet bajod.
2013. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!