Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshettem? Többi lent.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshettem? Többi lent.

Figyelt kérdés
A belera nevu fogamzasgatlot szedem. Eddig mindig napra pontosan megjott a tabimentes idoszakban, most nem. Teszteltem de negativ lett. Elmult az egy hetes tabimentes idoszak, elkezdtem egy ujj levellel. Azota mar 16 napja kesik ha ugy nezem. Teszteltem de negativ. Lehetek terhes attol ha a tesztem negativ?

2013. aug. 27. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát most már késni is fog, tabi szedés közben nem fog megjönni.... Nem tudjuk.
2013. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetsz. És már rég fel kellett volna hívnod az orvost, vagy bemenned személyesen. Még ha nem is vagy terhes, akkor sem egészséges, hogy kimaradjon teljesen a vérzés.

Lehet attól, hogy a gyógyszer olyannyira elvékonyította a méhnyálkahártyád, hogy nincs mi leváljon.

Ha ez a helyzet, akkor le kell állnod vagy másfajtára váltanod, ha a jövőben akarsz gyereket.

2013. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Betegtajekoztatobol idezek: ha az egy menzesz kimarad, esetleges a terhesseg, de miutan a teszted negativ igy kizart. A kovetkezo szunetet vard, es nezd meg mi lesz. Ha meg mindig nem jon meg, azonnal nogyogyasz.:)
2013. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!