Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ennyitől teherbe eshettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyitől teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Pettingeltünk. Behatolás nem volt. Mielőtt elkezdtem neki csinálni a kezemmel, ő tolta le a nadrágját, és elővette a nemiszervét, és a számba adta, egy pillanatra. Ez után volt (nem azonnal), hogy miközben csináltam neki kézzel, közben hozzáért a hüvelybemenetemhez,kicsit ott simogatott, de ekkor nem nyúlt be mélyen. Esetleg hogy ekkor előváladékos lett volna a keze?

De nem a makkját fogta meg, mikor hozzáért magához, hanem lejjebb, a tövénél... Ő is azt mondja hogy próbált odafigyelni hova nyúl...

Meg én nekem is az rémlik, hogy mikor a számba adta, akkor az én számba került a makkja, nem pedig az ő kezébe... csak hát ugye nem tudom már 1000%-ra visszaidézni az a baj, ezért is félek, hogy hátha valahogy mégis...

Attól félek inkább hogy ha esetleg így a kezéről

odajutott valami....?

Lehet hogy ettől teherbe estem?



2013. jún. 2. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Úristen te nem vagy normális.... Ha behatolt volna se lennél terhes
2013. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát ha behatol akkor biztos lehetnék, de nem hatolt be, de félek hogy ennyitől elképzelhető, ha előváladék került belém... vagy ez nagyon science-fiction már...?
2013. jún. 2. 14:55
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Igen, így van a legnagyobb esélye a teherbeesésnek. Elég nagy hibát követtél el.
2013. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Ez történik, ha egy ostobának tanácsot ad egy még ostobább.. -.-
2013. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
...... tudom hogy nem a legnagyob... de lehet.... kérlek csak az írjon aki segítene!! köszönöm
2013. jún. 2. 14:56
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetsz bakker.... én mindig gumi nélkül szexeltem és mégse lett senki terhes
2013. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
légyszi a kérdésemre válaszoljatok ne egymást hülyézzük le! köszönöm
2013. jún. 2. 14:58
 8/17 anonim ***** válasza:

Válaszoltunk, nem is egyszer.


#3

2013. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2013. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
először is nyugi tuti hogy nem lehetsz terhes azért ehez több kell :-) légyszíves a biosz könyvet elővenni. ary lehetsz hogy igy félsz de talán ezt a barátoddal kéne megdumcsizni. beszélgessetek sokat üdv Dani
2013. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!