Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 19-én (menstruációm első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-én (menstruációm első napján) kezdtem el szedni a Lindynette 75/20 fogamzásgátlót. Körülbelül 4-5 napig normális vérzésem volt utána végig barna pecsételő. Ma 28. van és olyan mint, ha megint megjött volna. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
ez általában így van. a menstruáció utolsó napjaiban már barna , és kevesebb... Hogyhogy mintha megint megjött volna??? Milyen színű?? Mert ha átlátszó/fehéres akkor az normális
2013. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
olyan mint a menstruációs vér és szerintem az is, de nem értem, hogy 2x egymás után hogy történhet meg :S
2013. aug. 28. 16:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 4,5 évig szedtem a lindynette 20at. Az első napon kezdtem én is, és 12 napon keresztül pecsételgettem. Elég kellemetlen volt... A következő hónapra beállt minden, nem volt ilyen gond. Viszont figyelj oda, mert én 15 kg-t híztam szedés alatt...
2013. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első hónapban akár végig vérezhetsz... Teljesen normális!
2013. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
normalis....
2013. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. aug. 31. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!