Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most használok először Nuvarin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most használok először Nuvaring hüvelygyűrűt teljesen félreértettem és máskor raktam be az elsőt. A menstruációm után 4 nappal tettem be. A kérdésem az hogy még így is hatásos lehet?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, majd csak a következő gyűrűtől véd!
2013. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hah! az egy trotyi! A barátnőmnél pont az az egy fog.gátló igencsak lecsökkentette a libidóját.. Bár később kiderült, hogy még allergiás is volt rá..
2013. aug. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

NEM.


De hány napig volt bent mire rájöttél, hogy hülyeséget csinálsz?

Mert én inkább kivenném, de rögtön, mert így nem csak hogy nem véd, de elég jól szét is cseszi a szervezetedet.

2013. aug. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2. valaszolo: kinek mi valik be. Nem kell leszolni a nuvaringet azert, mert a baratnodnek pont nem valt be.

Nekem meg 5 tabletta nem valt be, a nuvaring meg igen.

2013. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak tudod a rossz emlékek :D de azt nem akartam részletezni.. mivel allergiás volt rá, először azt hittük, hogy elkaptunk valamilyen gombás fertőzést, és egy valag pénzt költhettem én is arra, hogy mindenféle kenőcsöt vegyek, meg valami gyógyszert is szednem kellett, hogy elmúljon. Aztán kiderült, hogy nincs is gombás fertőzés, csak ő volt allergiás rá ^^
2013. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hat talan ha orvoshoz mentetek volna, akkor 1-2 nap alatt kiderult volna, hogy semmilyen gombaja, fertozese nincs...
2013. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerinted ki írta fel neki a gyógyszereket a gombára? :)
2013. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Orvos biztos, hogy nem. ;)

Ne mond nekem, hogy miután elküldte a mintákat tenyésztésre és kijött, hogy nincs fertőzése, gombája, azok után felírta neki.. :))

2013. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kérlek alássan, először elment hozzá, egyből felírt neki valamilyen kenőcsöt. Nem volt hatással. Elküldte aztán laboroztak valamit, és felírt valamilyen gyógyszert, de az sem volt hatással. Ne oktass ki engem, hogy ki írta fel a gyógyszert, mert nagyon jól tudom. Nekem is kellett szednem valami szart, amit receptre adtak ki. Aztán abbahagyta azt a nuvaringet, és máris jó lett. Fogadd el, ez történt, pont. Én már unom a témát
2013. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennyire nem lehet egy nő béna!

(De.)

2013. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!