Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A stressztől lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A stressztől lehet?

Figyelt kérdés
13.-án jött meg a menzeszem és 19.-től majdnem minden második nap együtt voltam a párommal. Minden alkalommal használtunk gumit, viszont volt, hogy csak közben vette fel(szinte mindig rá kell szólni mert egyébként 'elfelejti'=utálja..). Állítása szerint nem volt előváladéka, de hülye voltam mert közben is lehet előváladék...:s. A lényeg az, hogy pár napja eléggé hányingerem van, de terhességnél jelentkezhetne ilyen korán a hányinger? Úgy olvastam, hogy nem de mivel már 19.-e óta eltelt 11 nap ezért már beágyazódás lehetett(bár erősen kétlem). Szerintetek? Ugye ez csak a stressz?
2013. aug. 30. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
lehetséges de miért nem csinálsz tesztet? 2 héttel dugásután már lehet.
2013. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bemeséled magadnak
2013. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam, hogy hihetetlenül fáradékony is lettem az utóbbi időben. De végül is egyszer sem élvezett belém, az esetleges előváladéktól meg kevés esély van rá tudtommal:/ Pláne, hogy ilyen korán már jelentkezne? Ugye nem?:/
2013. aug. 30. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
simán lehet,azt meg nem hiszem hogy nem volt előváladéka,de lehet simán stressz is,ha nem tapasztalsz mást akkor szerintem nem kell aggódni,viszont ha később sem leszel jobban nem ártana egy teszt
2013. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivel még nem esedékes, hogy megjöjjön ezért még nem szeretnék tesztet venni..sőt még 2 hét sem telt el szóval még várni szeretnék vele.
2013. aug. 30. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!