Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdemes fogamzásgátló tablettá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes fogamzásgátló tablettát szedni?

Figyelt kérdés
A barátommal ritkán (kb heti 1-2 alkalommal) látjuk egymást ez sajnos a munkánk miatt van. Az lenne a kérdésem, hogy érdemes-e fogamzásgátlót szednem?! Előre is köszönöm!

2013. aug. 31. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ennyi alkalomért nem....
2013. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

ha te így érzed magad biztonságban, akkor igen. de ha az óvszerrel sincs semmi baj, akkor azt.

én és a barátom(igaz nyáron mindennap) de suliidőben heti 3x talizunk, mégis szedek tablettát.

2013. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

Én férfiként mindenképp a tablettára szavazok gumi helyett. De az eddigi partnereim is azt mondták, nekik is jobb érzés gumi nélkül. Ezt neked kell eldönteni.

De szerintem kiábrándító és természetesen az érzés is sokkal rosszabb gumiban. Persze isten őrizz, hogy a gumi ellen kampányoljak az egy nagyon fontos dolog, csak nem egy állandó párkapcsolatban.

És persze a teherbe esésnek is kisebb az esélye bogyóval.

2013. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Én is inkább a tabletta mellett szavazok de itt a kérdés az, hogy érdemes e heti 1-2 alkalom miatt használnom? De ha igen akkor elkezdem szedni.
2013. aug. 31. 20:25
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

"És persze a teherbe esésnek is kisebb az esélye bogyóval."


Nem kisebb.

Helyes használat mellett az óvszer se véd kevésbé.

Ráadásul nincs egészségügyi mellékhatása.


Kérdező!


Neked kell végigzongoráznod magadban, hogy a mellékhatásokat, lehetséges szövődményeket is figyelembe véve megéri-e.

Ha heti 1-2 alkalommal vagytok együtt, akkor még azt se lehet mondani, hogy anyagilag biztos jobb döntés lenne. Legtöbbször ezzel is érvelnek.


(Nem voltam én se mindig gyógyszerellenes, csak azóta, mióta minden kivizsgálás ellenére - semmilyen rizikófaktor nem volt -, majdnem belehaltam a szedésbe. Tüdőembólia.)

2013. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, egyetértek. Nekem se tudták kinyögni az orvosok, h mitől fáj a fejem. Csak hümmögtek, én meg már alig láttam, suliban nem birtam koncentrálni, 0 volt a libidóm, köztesvérzéseim voltak, hüvelygombát folyton elkaptam.... ömm, szóval kérdező, ahogy gondolod....
2013. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen a mellékhatásokkal tisztában vagyok. Az árat illetve én Angliában élek és itt hála égnek ingyenes. Szept. 10-én megyek orvoshoz addig még gondolkodhatok rajta...
2013. aug. 31. 22:09
 8/15 A kérdező kommentje:
5. válaszoló ezt sajnálattal hallom. :O Durva! Azóta nem is szedsz semmilyen fajta fogamzásgátlót?
2013. aug. 31. 22:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi? Ingyenes a tabletta?
2013. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem. 6os
2013. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!