Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet probléma, ha a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet probléma, ha a fogamzásgátlót lehet, hogy félrenyeltem?

Figyelt kérdés

Velgyn fogamzásgátlót szedek már negyedik hónapja. Délután 3 körül szoktam bevenni. Tegnap is ugyanígy cselekedtem, viszont éreztem, hogy mintha megakadt volna a torkomon. Azóta ugyebár többször is étkeztem, próbáltam vízzel is leöblögetni, de olyan, mintha még mindig ott lenne a torkomon. Lehetséges ez, vagy csak egy "fantomérzés" már? Mert gondolom a nyáltól fel kellene neki oldódni akkor is, ha a torkomon van. Féelk, hogy nehogy probléma legyen belőle és ne hasson a gyógyszer!


Köszönöm a válaszaitokat!



2013. aug. 31. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, csak megsértettem a nyelőcsövet, és azért van olyan érzésed mintha még mindig ott lenne... Ha sokáig nem múlik nézed meg a torkod a házi orvossal.
2013. aug. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*Megsértetted... :)
2013. aug. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Vigyázz, a nyelőcsövek sértődősek, legközelebb fogyelj a nyelésre :))
2013. aug. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú értem... Na és ebből lehet valami problémám mosdt? Esetleg kevésbé hat majd a gyógyszer? :(
2013. aug. 31. 08:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyobb szemű fájdalomcsillapítóval volt ilyen, de ugyanúgy hatott, mintha nem történt volna semmi.

Szerintem ilyenkor kicsit megakad mert túl kevés vízzel lett lenyelve, de végül úgyis továbbmegy. (Halvány bioszórai emlékeim alapján a nyelőcsőnek van valami funkciója, ami a benne lévő dolgokat mindenképpen lejuttatja a gyomorba, nem maradhat benne semmi.)

2013. aug. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!