Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 22éves vagyok kb 6éve szedem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsuu15 kérdése:

22éves vagyok kb 6éve szedem a Mercilon fogamzásgátlót. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Szept 17.én jött meg ,azonba pár napja észleltem,hogy érzékeny lett a mellbimbóm és fáj a hasam alsó része. Először fel fázásra gyanakodtam nem nagyon foglalkoztam vele de ha az lenne a mellbimbómra is ki hatna? Most vagyok a 16.napon mensiig. Volt olyan,hogy késtem a gyógyszerrel de a 12órába benne volt a bevétel mindig. Mi lehet a baj? Lehet szó terhességről?

#zsuu15
2013. szept. 1. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szeptember 17.? Időutazó vagy? Mik lesznek a lottószámok?


Bocs.


Egyébként igen, előfordulhat. Tesztelj!

2013. szept. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Privátra:


Miért vagy úgy meglepődve?


Rendes szedés mellett sem ígér 100 %-os védelmet.

Nem gyakori, de attól függetlenül bármikor megeshet, hogy a szervezeted minden előjel nélkül egyszer csak besokall tőle.

Előfordulhat felszívódási rendellenesség is.


Ráadásul te még összevissza is szeded.

Persze, rá van írva, hogy 12 órán belüli pótlás esetén nincs probléma,

DE ez egyszeri esetekre vonatkozik!


S nem arra, ha egy ciklusban többször eljátszod.

Ebből: "de a 12órába benne volt a bevétel mindig" pedig az jön le, hogy te bizony eljátszod.

Nem használ a szervezetednek és a védelemnek se, az fix!


Persze, ezzel nem azt mondom, hogy "most aztán hót ziher, hogy bekaptad a legyet",

csak azt, hogy ha bármi szokatlant észlelsz, javasolt először ezt kizárni.

2013. szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!