Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megtermékenyítettem a anyai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtermékenyítettem a anyai nagybátyám féltestvérének a lányát. Lehet életképes utód?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon hülyén hangzik, de nem kamu! Ne töröljétek, fontos lenne tudnom! Az elején kezdem a történetet.


Nem vagyunk teljesen vérrokonok, mert anyai nagybátyám és az ő féltestvére (akitől a lány anyja) külön apától származik. A helyzet nem olyan egyszerű, hogy abortusz, mert anyai nagybátyám normális, de a féltestvére Jehova tanúja és biztosan nem engedné az abortuszt. A lány 5 hónap múlva tölti be a 18-at, addigra meg már késő és ha kitagadják otthonról se lenne hova mennie, mivel nekem még be kell fejeznem az egyetemet és utána sem biztos hogy egyből kapok majd munkát. Egyébként támogatnám őket nem vagyok egy felelőtlen kis suttyó csak hát inkább a lány miatt aggódom, hogy nem-e hal meg és a gyerek végül nem-e lesz torzszülött akinek jobb lett volna meg sem születni.



2013. szept. 6. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
gratulálok... okos ember lehetsz
2013. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

emiatt nem várható torzszülött

véletlenül előfordulhat, de emiatt nem

2013. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"nem vagyok egy felelőtlen kis suttyó"

Akkor még nem hallottál fogamzásgátlásról?

Egyébként a lány számára ez a terhesség pont ugyanannyira veszélyes mint bármely más esetben lenne.

Annak az esélye pedig, hogy "torzszülött" lesz a gyerek igen-igen kicsi. Bár kérdéses, hogy mit nevezel torzszülöttnek.

2013. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De hallottam és mindig védekeztünk is kivéve egy alkalmat. És utána vett is be egy lejárt szavatosságú esemény utánit. De hát nem hatott, most már nem tudom visszaforgatni az időt.


Úgy értettem, hogy Rh összeférhetetlenség vagy bármi, ami ilyenkor előfordul, normális terhességeknél meg nem. Torzszülött alatt ezt értem: [link]

2013. szept. 6. 23:02
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért ugye te nem az egyetemista átlagot képviseled?

Bár akkor legalább világos lenne, hogy miért van szarban ez az ország.

2013. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
hát törzskönyvet már nem fog kapni.
2013. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A tanulmányi átlagommal semmi baj nincs. 4-es vagyok a BME VIK-on. Utólag mindenki nagyon okos, de biztos senki nem kívánt meg még lányt úgy, hogy nem volt nála óvszer. Kulcsot vagy telefont sem felejtett még otthon senki, de esernyőt sem amikor eleredt az eső. Különben sem a gyerek miatt van a baj, mert a szentfazékok mellett nélkülem is jó dolga lenne, hanem mert van egy gyenge rokoni szál. Ezért is védekeztünk mindig.
2013. szept. 6. 23:13
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Akkor még mindig ott van a kezetek. Ezt nem kenheted másra, kizárólag a ti butaságotok. Gyógyszert sem szereztél neki/vele.
2013. szept. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Utólag mindenki nagyon okos, de biztos senki nem kívánt meg még lányt úgy, hogy nem volt nála óvszer."

Most hogy így mondod ... de nem. Gimis korom óta MINDIG van nálam óvszer.

De egyébként ha meg is kívántam volna annyi eszem azért remélem van, hogy védekezés nélkül nem szexelek vele, ha nem akarok gyereket.

2013. szept. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

torz nem lesz de ha nincs szerencsetek a te ertelmi kepssegedet orokli.

ne halottal meg google rol rokonok kozotti hazassag csak elso fokon riziko Sajnos eleg sok eset volt mikor az apa a sajat ver szerinti lanyat ejtette teherbe.Ott sem lett torzszulott a gyerek. A fejlodesoi rendellenessegek ritkak es egyes csaladokban halmozottan fordulnak elo.

Olvass mar utana egyetemista !!

2013. szept. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!