Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Iszonyat csúnya lett a bőrőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyat csúnya lett a bőrőm?

Figyelt kérdés
Múlt héten szerdán kezdtem el szedni a Volinát,előtte is volt pár pattanásom,de nem annyira vészes. Most az arcom két oldalán csúnya nagy pattanások jelentek meg.Lehet,hogy hirtelen sok hormon miatt? Dokim azt mondta várjak még..Szerintetek?
2013. szept. 7. 15:03
 1/3 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Fogamzásgátlóba nincs relatíve sok hormon, nem hinném én se hogy amiatt van.
2013. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg,legalább is nekem azt mondta a nőgyógyász,hogy akinek nagyon pattanásos az arca,annak helyre szokta hozni ha gyógyszert szedd.Nekem írták már fel ez miatt.


Úgy tudom,hogy a fog gátlóba igen is van hormon.Nem hiába nem szabad hirtelen abba hagyni stb stb...Szóval szerintem lehetséges :)

2013. szept. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsó!Neked javított a bőrödön? Eltűntek a pattanások?

És szerintetek mikortól várhatok javulást?

2013. szept. 7. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!