Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hőemelkedés szokott tünet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hőemelkedés szokott tünet lenni a terhesség elején?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
igen lehet, de szerintem elég merész következtetés egy hőmelekedésről rögtön terhességre gondolni...
2009. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz....de....úgy volt, hogy 6.-án és 13.-án voltunk együtt..aztán 17.-én megjött és meg volt21. é ig...na és most fáradt avgyok, fáj a torkom, hőemelkedés, köhögés, tüsszentek meg néha émelygek. És egyik barátnőm azt mesélte hogy úgy is lehet valaki terhes ha közben menstruál. Így már nemtom mit gondoljak.
2009. nov. 2. 20:48
 3/9 A kérdező kommentje:
De mondjuk sztem csak túl parázom mert védekeztünk is és le sem csűszott meg semmi gáz nem volt.
2009. nov. 2. 20:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tüsszentesz meg köhögsz, és fáj a torkod, miért terhességtől félsz? Én az influenzától ilyen esetben jobban tartanék :P
2009. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igaz...de ha egyszerre megfáztam és terhes is vagyok. Na jó hagyjuk kicsit hülye elmélet.
2009. nov. 2. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
te megfáztál, nem terhes vagy... ehh.
2009. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja és akkor te vagy az is aki attól parázik h megjön neki és terhes is, mert arra a kérdésedre az előbb válaszoltam!!!! értsd már meg h csak akkor lehetsz terhes ha beléd élvez a srác, tehát ha sperma jut beléd!!!!!! de szerintem te még ne szexelj mert nem neked való!
2009. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké jó fej vagy tudod...volt velem multkor úgy, hogy véletlen mégis volt probléma csak nem tudtuk..és terhes lettem. Talán nem kéne rögtön itélkezni....bocs
2009. nov. 3. 17:42
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok olvastam miről írtatok.Nekem kb 2 hete van hőemelkedésem de se megfázva nem vagyok a torkom se fáj .Szerintetek lehet a hőemelkedés terhesség jele??Ja néha émelygek és fáradt vagyok állandóan
2010. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!