Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lehet észrevenni ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet észrevenni ha kiszakadt az óvszer?

Figyelt kérdés
Tudom srácok nagyon kívánkoznak itt és most a kilenc hónapos .... meg az autós poénok de mar nagyon gáz ha mindenhez ezt irják szoval ha nem tudsz hozzájárulni a segítséghez akkor kérlek inkább ne irj semmit. Csak nemtudom hogyha egyszer kiszakadna akkor azt hogyan venném észre..... nagyon látszik ?? Nagyonnagy a lyuk ilyenkor ?? Érezhetem ?? Egyszóval hogyan vehetem észre ...... az hogy mindig feltöltöm utánna vízzel az tudodm hogy biztos megoldás de ha látszik vagy erzem akkor ezekután mellozném ezt :)) előre is kösz a segítséget.

2013. szept. 10. 19:03
 1/8 Bummer ***** válasza:
Ha kiszakad egyből észre veheted, egyrészt ha rendesen megindul a szakadás szerintem érezhető ahogy a mű cuccot felváltja egy kellemes melegebb érzés ott bent, másrészt ha valami pici lyuk keletkezik, akkor amikor elmész értelemszerűen csöpög belőle. De ha az is érdekel, hogy ha felhúzod, tutira hibátlan e, akkor ha jól megnézed úgyis látszódna egy tű lyuk is rajta.
2013. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szanaszét spriccel.
2013. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigiválaszoakt..... elsőhözlenne egy olyan kerdésem hogy az lehetséges hogy az aktus közben egy kis tűhegynyi lyuk keletkezzen és az nem szakad kövlzben tovább ?? Ha igen akkor ezt valahogy eszrevehetem ??
2013. szept. 10. 19:14
 4/8 Bummer ***** válasza:

Ha csak nem tárolt bent hegyes tárgyakat a partnered, akkor igen csekély az esély. :) (magyarán a világ legpechesebb embere vagy)

Azon kívül ha aktus közben hibásodik meg, akkor az már szakad.

Ha előtte minimális lyuk van rajta, akkor azt ha megnézed észre tudod venni, egyébként meg a mozgástól tovább indul és az eredmény ugyancsak totális szakadás.

2013. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor jolgondoltam :)) koszonom szépen
2013. szept. 10. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Kilenc hónap múlva kapsz egy jelet.
2013. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha dugás közben szakad,akkor cafatokra.Legalábbis nálam.:)
2013. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsónak igaza van. Soha nem úgy szakad mint egy nadrág, hanem kihasad, végig. Érezheted, mert rögtön máshogy kezded el érezni a dolgokat. Mi úgy szoktuk ellenőrizni utána, hogy letöröljük róla az én nedveimet és megnézzük. Megnyomkodjuk a végét, ha sehol sem lesz síkos, nem folyik ki a cucc belőle akkor jó. :) Eddig minden rendben volt. Ha ennyire félsz hogy kiszakadhat, vegyél spermicides óvszert, az talán még egy plusz biztonságérzetet ad, ha ne adj isten mégis kiszakadna vagy valami.
2013. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!