Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan lehet eszrevenni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet eszrevenni, ha kiszakad az ovszer?

Figyelt kérdés

itt olvasom h egyesek erzik, sot allitasuk szerint meg azt is amikor keszul kiszakadni. en nem vagyok ilyen "erzekeny"...

esetleg eszre lehet venni vhogy idoben? vagy legalabb utana? anelkul h feltoltenem vizzel es hasonlok :p

azt is olvastam h nem mindig veszik eszre. de erdekes modon mikor az a kerdes h melyik ovszer a jo es nem szakad ki mki tudja h kiszakadt v sem. kicsit sok az ellentmondas.... vmi biztos tampont h kiszakadt-e?


2009. febr. 10. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiszakad az óvszer, akkor nem egy hangyányi lyuk keletkezik. Annál sokkal nagyobb, amit észreveszel. De ha a szeretkezés közben nem veszed észre, akkor utána engedj bele vizet, ha pedig erre nincs lehetőség, akkor alaposan vizsgáld meg, hidd el, ha lyuk van rajta, azt észre lehet venni :)
2009. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia...szex közben néha nyújj le,és ellenőrizd,hogy rendben van e.Ha kiszakad annyit érzel majd,hogy sikamlósabb lett egy kicsivel a dolog...mást nemigazán
2009. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nekunk meg szerencsere sose szakadt ki ugyh nem tudom milyen. de akkor ha mas nem, aktus utan nem lehet nem eszrevenni ugye?
2009. febr. 10. 19:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiszakad, akkor aktus után 100%, hogy észreveszed. Általában, ha szakad, akkor nem csak pár milliméteres lyuk keletkezik, hanem nagyobb. Meg arról nemis beszélve, hogy érzed utána, hogy folyik ki belőled a cuccos...
2009. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom mindig megcsomózza utána, és előrenyomja benne az ondót. és ha jön belőle, akkor HOPPÁÁÁ..
2009. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egy lufi kiszakad, azon se kis luk lesz... hanem durran az egész.
2009. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fújj bele utána.

Van Casanováról egy régi metszet, amint a birkabél kondomját felfújással ellenőrzi aktus előtt... :)


Amúgy fölösleges, mert ha szakad, akkor szanaszéjjel szakad.

2009. febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha elszakad, azt elég könnyen észre lehet venni, hiszen aki már szexelt gumival és anélkül is, az valamennyire érzi a kettő között a különbséget. Nekem a Masculan gumi szakadt el (egy aktus alatt kettő is), mindkét alkalommal éreztem, hogy hirtelen sokkal forróbb lett ott lent minden, valamint hogy sokkal jobban érzem, ahogy a péniszem surlódik a hüvely falával. Valamint, ha rálátsz közben a farkad tövére, akkor ott látod a gumi gyűrűs részét. Ha el van szakadva, akkor szakadás után egyből a tövig csúszik, és egyből megláthatod, hogy ott kissé sok a gumi. Ezért jó az az óvszer ami kicsit vastagabb, vagy legalábbis elég jól színezett, ott könnyen észreveszed, ha gáz van. Jól kitartott szex közben amúgy is sokszor ránézhetsz, hogy minden rendben van e.
2009. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Húzd ki 1 mp-re és nézd meg. Ha szakad, akkor az egész szakad, nem pici lyuk lesz rajta, ami észrevehetetlen.
2009. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!