Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek mi a véleménye, tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye, tapasztalata a Lindynette 20 fogamzásgátló tablettáról?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
nálam kijött a mellékhatása igaz nem a legrosszabb amit a tájékoztatóban írnak. csak áttöréses vérzés. kellemtelen tud lenni. ja és elég rendesen híztam is tőle. de ezek a dolgok nem mindenkinél jelentkeznek.
2009. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én most váltottam róla Cypromixre, nekem állandóan hüvelygomba szerű tüneteim voltak és nagyon pattanásos volt az arcom és a vállam, sőt a fejem is gyakrabban fájt. Amúgy volt néhány előnye is: megnőtt pár cm-t a mellem, elmúltak a menstruációs görcseim és a vérzés mennyisége is kisebb lett. De remélem a Cypromix ennél csak jobb lesz.
2009. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2009. nov. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy bár sose szedtem volna. Frankón elhíztam tőle, ragya halmok, fejfájás, hasfájás, mellfájldalom, mellnövekedés, puffadás, hányinger. Egyetlen pozitívum a fájdalmak nélküli mensi.
2009. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most szedem a 2. levéllel, egyenlőre semmi komoly mellékhatás, talán picit érzékenyebb vagyok, de testsúlyom nem változott, nem fáj semmim. Első hónapban vérezgettem azért, de ez előfordulhat más tablettáknál is, egyéntől függ. Egyik barátnőm is ezt szedi régebb óta, teljesen meg van elégedve vele.
2009. nov. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is híztam tőle, meg elkezdett jobban hullani a hajam. De nem vészes, mert ez akármelyik fogamzásgátló mellékhatása lehet. Teljesen pontosan jön a mesim minden hónapban, és nem is görcsölök. Nekem nincs vele bajom.
2009. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!