Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vehetek ma be fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vehetek ma be fogamzásgátló tablettát? Többi lent, és légyszíves csak normális válaszokat.

Figyelt kérdés

Csütörtökön Escapelle esemény utáni tablettát kellett bevennem egy kis baleset miatt.

Tegnap voltam nőgyógyásznál csinált ultrahangos vizsgálatot és azt mondta minden rendben, de a gyógyszer kicsit elfogja tolni a menstruációm. Ennek ellenére ma megjött, erős vérzés és nagyon fáj a hasam. Kérdésem hogy akkor ez most normális menstruáció ( mert a naptáram szerint is ma kéne megjöjjön) és bevehetem az első fogamzásgátló tablettát? Vagy inkább azonnal menjek vissza a dokihoz?



2013. szept. 25. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha megjött ne vedd be a fogi gátlót! Várd meg míg elmúlik, aztán kezd el szedni :)
2013. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a doki azt mondta mindenképp a mensi első napján vegyem be, kérdés hogy most ez normális-e, vagy várjam meg a következő ciklust? :\
2013. szept. 25. 12:15
 3/6 A kérdező kommentje:
ja, azt nem irtam oda, hogy most kezdeném el szedni a fogamzásgátlót. bocsi
2013. szept. 25. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Én megvárnám a következő mensit, és annak első napján szedném be!
2013. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első: MINDEN fogamzásgátlót a menzesz ideje alatt kell elkezdeni szedni!!


Kérdező: mindegy, hogy ez a normális menzeszed vagy sem, én a helyedben megvárnám a következőt. Az esemény utáni elég nagy sokk volt most a szervezetednek, hagyj neki 1 hónapot, hagy pihenjen.

2013. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvost,az a biztos!
2013. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!