Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett hasi és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett hasi és mell fájdalom. Normális ez?

Figyelt kérdés
Ez a negyedik hónap, hogy fogamzásgátlót szedek. Sosem hagytam ki egyetlen szemet sem, azonos időben veszem be, nem hánytam, nem volt hasmenésem és nem szedtem más gyógyszert mellé. Most tartok a 12. bogyónál és fáj a hasam és a melleim. Az előző vérzésem rendben megjött és azóta többször voltam együtt a barátommal de a gyógyszer ellenére sosem megy el bennem. Nagyon ijesztőek a jelek és félek a teherbeeséstől. Szerintetek reális az aggodalmam, vagy csak a gyógyszer mellékhatása (eddig is volt de nem ilyen erősen)?

2013. szept. 13. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Elképzelhető,hogy a gyógyszer mellékhatásai,,de ha nagyon aggódsz,akkor csinálj egy terhességi tesztet,hogy megnyugodj.Bár ha nem megy el benned sosem a párod és fogamzásgátlót szedsz,vajmi kevés az esélye,hogy az légy.

Nekem a bogyótól fájtak a melleim mindig is,olyan nem volt,hogy nem fájtak.

Ha ez a gyógyszer nem jó,akkor váltanod kell,elmész a nőgyógyászodhoz,elmondod neki,hogy mi a probléma is ír fel neked egy másikat.

2013. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak az a baj,h eddig nem fájtak sosem...
2013. szept. 14. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindig másképp reagál a szervezet a gyógyszerre....

De az a legjobb,ha nőgyógyászhoz mész el,ő többet tud neked mondani,hogy akkor most miért is van ez..

Én nem gondolnék terhességre akkor sem,mert a fogamzásgátló 99,99%-ban véd plusz nem is megy el benned...így azért eléggé szenzáció lenne teherbe esni :)

Ne aggódj.

2013. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Ma reggel nem voltam jól hőemelkedésem is volt a gyomrom is fáj... Újra átgondoltam a hónapot és tuti nem hagytam ki gyógyszert és úgy érem nem gyengíthette semmi a hatását. Az a baj, h volt már egy abortuszom, annak ellenére, hogy akkor is védekeztünk óvszerrel és most nagyon hasonlóak a tüneteim. Gyűjtöm az erőt a teszthez.
2013. szept. 15. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy ideges vagy....át tudom érezni,mert hasonló cipőben én is jártam már,hogy eléggé terhesség gyanús tüneteim voltak...de csak a hormonrendszerem viccelt meg eléggé...:) Nem semmi volt...
2013. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi, holnap tesztelek ...
2013. szept. 17. 19:31
 7/7 A kérdező kommentje:
negatív!!!!!!!!!!!! :)))))))))))
2013. szept. 18. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!