Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megtermékenyítésről. Lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtermékenyítésről. Lehetek terhes ha?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mindez hogy működik. 15 éves vagyok, a menstruációm után egy nappal lefeküdtem a barátommal. Nem védekeztünk és nem volt megszakítás sem. Csak arra lennék kíváncsi, hogy mennyi esély van a megtermékenyülésre, hogyan működik mindez? a spermium a nőben 1-2 napig él ha jól tudom és a peteéréskor és a beágyazódáskor eshet egy nő teherbe (ami nálam 4-8 nap múlva esedékes), ez nem azt jelenti hogy kb. 5% esély van arra, hogy teherbe esek? Csak a folyamatot írjátok le légyszi, vagy hogy jól értelmeztem-e a biológia órán elhangzottakat... :D köszönöm.
2009. nov. 6. 21:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%

"Nem védekeztünk és nem volt megszakítás sem."

Halvány 99,9%.

2009. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes (Muhahahahahahaha)
2009. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Édes drága, nagyon örülj a fejednek, ha ezt megúszod!!

Spontán peteérés is lehet, biztos hallottad, ha figyeltél bioszon.

Miért nem mentél el esemény utániért?

2009. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Peteérésre mindig van esély (a kutyáknak is pl.: azért - is - csomós a farka, mert mikor kihúzza, tüszőrepedést vált ki a nősténynél), aktus után is bekövetkezhet és akkor kész a meglepi.
2009. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azt bírom, hogy 50%-a van rá (igen vagy nem), hogy terhes ez meg ilyen :D fejeket nyomat xD
2009. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem csak 1-2 napig élnek. 7-8 napig is vidáman eléldegélnek benned.

De csak hogy valami tapasztalatot is halljál: én is pontosan így estem teherbe, bár nálunk megszakításos volt.

2009. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%
Szia! Nem tudom írta-e valaki, de ha írta, akkor annak van igaza, aki szerint nagyon kevés esély van rá. Hiába van ilyenkor spontán peteérésed, a méh ebben az időben nem alkalmas még a terhességre. Viszont a spontán peteérés nagyon ritka dolog. A spermiumok nagyon extrém esetben valóban élhetnek 7-8 napig, de általában valóban 1-2 maximum 3 nap. Tehát ez az a védekezés,amire abszolút nem lehet alapozni. Én arra voksolok, hogy nem leszel terhes, de tényleg vigyázz, nehogy baj legyen :)
2009. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%

Az ilyenek szaporodnak - a rendes emberek meg félnek gyereket vállalni.

4*

2009. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
ne hallgass arra, aki azt mondja h kevés esély van ra. ha nem védekezel, akkor előbb vagy utobb, de terhes leszel, ennyi a titok, védekezni kell. és nem megszakitassal, mert az nem er sokat.
2009. nov. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Utolsónak: itt még megszakítás SEM volt.

Ez így a naptár módszer, amely 60%-os védettséget ad.

2009. nov. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!