Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedő lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedő lányok, Ti hogy oldjátok meg, hogy szex után ne kelljen azonnal zuhanyozni menni, hanem még kicsit feküdhessetek a párotok mellett?

Figyelt kérdés
Letörlitek magatokat, vagy mit csináltok?
2009. nov. 8. 13:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

igen, papírzsepivel letörlöm magam, meg a párom is a szerszámát, aztán fekszünk egymás mellett... én nem is szoktam zuhanyozni utána :$ mer jó mellette feküdni (L)

18/l

2009. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Amíg gumit használtunk én sem zuhanyoztam le utána sosem, de így nem jó, mert hiába törlöm le magam, valamennyi mindig kifolyik még utána, és ez zavar.
2009. nov. 8. 13:26
 3/28 anonim ***** válasza:
én megtörlöm magam, utána elmegyek wc-re, ott valamennyi kicsepeg és utána megmosom magam és visszafekszek a párom mellé. zuhanyozni én se szoktam
2009. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó :) Ez köbö annyi időt venne igénybe, mint az, hogy gyorsan lezuhanyzom magam alul. Igazából olyan megoldást keresek (ha létezik ilyen), aminél nem kell ott hagyni a párom, hanem mellette maradhatok aktus után is.
2009. nov. 8. 14:00
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindig ki van készítve néhány papírzsepi a szobámba. szex után letörölgetem magam velük, és kész. persze később lemosom magam, de jó utána még fetrengeni egy kicsit:D
2009. nov. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha fekvő helyzetben maradok, nekem nem szokott kifolyni. És ha mégis kifolyik, akkor mi van? Megy a szennyesbe az ágynemű és kész.
2009. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
41%
Nektek patakokban folyik, vagy mi? Annyira illúzióromboló ez a zsepis törölgetés! Semmi bajotok nem lesz, ha ott marad a "cucc"! Nincs is jobb annál, ha egy kis pihi után együtt lezuhanyoztok, és ki tudja, lehet hogy jöhet is a köv. menet! ;)
2009. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
30%

Ebből én még sosem csináltam problémát. Amikor elmegy bennem akkor én felguggolok és megpróbálom kifolyasztani azt ami bennem maradt, ez kb fél perces művelet. Ez van nappal. Este amikor már előtte lefürödtünk nem hagyom h elmenjen bennem mert nem akarok 2x fürödni, másrészt ha nem fürödnék megörülnék ahogy éjszaka folyik belőlem.

De amúgy ez természetes folyamat ne zavarjon én nem szoktam utána lefürödni, felesleges.

2009. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
56%
semmi illúzióromboló nincsen ebben. az illúzióromboló ha egy csaj leguggol a párja szeme láttára, és fosik egy hatalmasat... :DDDDDD
2009. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%
törölköző alattatok? :)
2009. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!